Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benımkı de mınıko normal görse kımse hamıle olduğumu farketmıyor dar gıtınce bellı oluyor
Ay sizin boylar kaç ya benim önümde kocaman bir futbol topu var sanki. Tam bir top taşıyorum. Son ayda ne olacak bilmiyorum. Vücudum çok minikmiş sanırım benim

Ben de hemen hatırlatma geçeyim maden suyunun sodyum oranı yükseldikçe vücutta şişkinlik yapıyor. Olabildiğince sodyumu düşük alırsak daha iyi olur.

kızlartolarım lcw den emzirme sütyeni atleti falan almıştım onlar gelmiş ve baya kaliteli çıktılar. emzirme atletleri özellikle cup’lı falan kışın hiç sütyen giymeye de gerek yok çok rahat olur. ihtiyacı olan baksın fiyatları da çok uygundu

detayli ultrasondan ciktim simdi benim yine dusuk plesanta, plesantanin servikse uzakligi 1.7 imis en az 2 olmasini istiyorlar. 34. haftaya tekrar gun verdiler. Benim gibi olan var mi?

Ben de hemen hatırlatma geçeyim maden suyunun sodyum oranı yükseldikçe vücutta şişkinlik yapıyor. Olabildiğince sodyumu düşük alırsak daha iyi olur.
Magnezyumu yüksek sodyumu düşük olacak hangisi böyle ya benim içtiğimin sodyumu yüksekmiş

merhaba canım Dozu uygun mu peki.? Bende dünden bu yana felaket bi kaşık ağrısı başladı bacağımı açamadım 29. Haftaya müqq bi giriş oldu. Evde oceanın extramag 200 mg var kullansam mı bilemedim

merhaba canım Dozu uygun mu peki.? Bende dünden bu yana felaket bi kaşık ağrısı başladı bacağımı açamadım 29. Haftaya müqq bi giriş oldu. Evde oceanın extramag 200 mg var kullansam mı bilemedim
200 mg yazıyor canım günlük almamız gereken nedir bilmiyorum ben benimde baldırıma giriyor genelde uyurken kramp başka birşeyim yok çok şükür

Kızlar birşey soracağım yaa benim hiçbirşey yapasım yok aşırı halsizlik var sizde de öyle mi acaba yoksa ben grip falan mı olacağım anlayamadım

oceanı hamile kalmadan önce aylarca kullandım çok memnundum. doktor mag4 tavsiye etti diye şu an onu kullanıyorum. hem oceandan pahalı hem kramlarım geri döndü. ben de oceandan devam edicem sanırım.

Benim haftalardır sag kasıgıma öyle bir agrı saplanıyor ara ara ve 5-10 dk gecmiyor sanki ordaki dokuları yırtıyorlarmış gibi yanmalı bir agrı benimki ben doktoruma sordum bir önceki sezaryen kaynaklı yapışıklıgın yaptıgı agrı olabilirmiş. Ultrasonda bir sıkıntı gözükmüyor cünkü cok sükür

Kızlar birşey soracağım yaa benim hiçbirşey yapasım yok aşırı halsizlik var sizde de öyle mi acaba yoksa ben grip falan mı olacağım anlayamadım
dün ben öğleden sonra gözüm kapalı çalıştım aynı 1. trimester halsizliği geri geldi. saat 9 buçukta uyudum. halsizlik is coming again yani

Beyazdan ben de aldım simdi üstümde hatta hihi acaip rahat bir tane daha alcam hatta eski sütyenlerim canımı acıtmaya başlamıştı hem simdi hem emzirirken rahat rahat takarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…