Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Doktor aralik basi dedigi icin kasimda ekim maasimi alip cikmak benim icin mantikli olacak sanirim . Ama biraz icim buruk ve kirik . Hem maddi hem manevi bakalim neler beklicek beni. Bir fiil 12 sene oldu ayni yerde oyuzden biraz zor geliyo sanirim ama son 1 ay da gerilmek istemiyorum. Iki ucu moklu degnek gibi

dun gece benim de ilk defa sag alt karnima agri girdi saplandi resmen korktum biraz neyin nesi diye. ilk hamileligimde olmamisti boyle birsey hic agri sizi olmadan 39+5te sezaryan oldum.. Bu sefer cok erken sanki 28+4um dunku agri neydi apandist gibi desen degil gaz sikismasi belki anlamadim hic
dun is yerim annelik iznimi onayladi 2 aralikta izne cikiyorum 15 Hazirana kadar ucretli izinliyim. Sonrasinda yillik izin alirim eylule kadar bir sekilde isle ilgilenmem diye dusunuyorum. Zaten temmuz agustos bos sezon olarak geciyor bizde

Doğum iznine değil komple mi çıkacaksın işten

Günaydın kızlarrrrbugün doktor randevum var bakalım neler diyecekAnkara’da aılemın yanında kalıyorum geçen sene ikizlere erken doğum yapmıştım suan aılem bırakmıyor evıme gitmeme ve artık o kadar bunaldım ki sürekli ağlamaklı ruh halı ıcındeyım evimi çok özledım eşim gelip gidiyor ama yetmiyor artık fiziksel yorgunluğu geçtim birde psikolojık eklendı bana ne yapsam bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…