Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Valla gittim dün hastaneye ateşim 38 i bulumca korktum zaten önce parol verdiler sonra serum o an iyi oldum ama akşama tekrar ateşim çıktı birde böbrek ağrısı eklendi ilaç içtim ama dehşet bir gece yaşadım ya muhtemel corona nın bir varyantını geçirdim sırtım bacaklarım diş köklerim her yerim ağrıdı şuan çok şükür biraz daha iyiyim terliyorum sürekli muhtemelen atıyorum artık vücuttan zaten doktorda demişti paroldan başka çaren yok diye benim korkum böbreğimde taş var yerinden kımıldadıysa diye korktum o kadar su içtim ki hala içiyorum onun ağrısı bir şeye benzemiyor birde kasılmaları tetiklediği için aksi gibi kendi doktorumda tatile çıktı yok en azından bakardı o ne bileyim inşallah tekrar yaşamam

Cnm nasil yani seninki kafasi asada mi yukardami asagi donmesi icinmi ugrasiyorsun anlamadimda kusura bakma benimki kafasi asada oyuzden

Nst alet bağlayarak yapılmıyor muydu, bide erken değil mi sana neden yaptılar, evet anlattığım gibi zaten ayaklarını göbek üzerinde hissediyorum çoğu zaman dün hatta bastırınca sanki ayağını hissettim dokundum gibi tam göbek kenarıydı artık göbek dokusu mu ayak mı bilmiyorum

Aleti bağlıyor ama aleti nereye bağlayacağını ve bebeğin nerde olduğunu bilmek için eliyle karnımı yoklayarak bağladı. Bildiğin karnımı bastırdı en üst kısmı bulmak için. Belki haftam küçük diye de eliyle kontrol etmiş olabilir . Aslında 32 den sonra başlanıyormuş nst ye ama benim rahim ağzı kısaldığı ve kasılmam olduğu için önlem amaçlı erken girmemi istedi doktor. Ebe de riskin varsa sen her muayeneye 1 saat önce gel nst çekilsin önce dedi. Ben de zaten evhamlı birisiyim. Önlem amaçlı yapılması işime geldi

Dün onca sakinliğimi korumama rağmen gece kavgaya tutuştuk. Başka konudan başlayan kavga dilimi tutamamam yüzünden borç vermesine döndü ve daha büyük kavga ettik. 3e kadar uyumadık. Ağlamaktan başım çatlıyor resmen kendime çok sinirliyim bunu yaptığım için bebeğime. Biz zenginmişiz ya bu arada 120 bin bizim için ufak meblağlarmış çok mutlu oldum bunları duyduğuma. Şimdi gidip en pahalısından kalan eksikleri tamamlıcam. Öncelikle aklımda mama sandalyesi vardı. Almışken şöyle bişey alıcam stokke bana aşırı mantıklı geldi ne zamandır bakıyordum fiyattan dolayı düşünüyordum. Zengin olduğumuz için düşünmeme hiç gerek kalmadı. Ne dersiniz kızlar bu full seti kullanan var mı çevrenizde

sağlıkla gelsin de göbüş büyük küçük çok önemli değil. ne güzel zorlanmadan bitireceksin hamileliği.

Bence de eğer sana öyle dediyse sende zenginliğinizin hakkını ver 120 binlik bebek alışverişi yapsan sesi çıkmaz heralde ama bu modeli ben daha önce hiç görmedim nasıl bir kolaylığı var

Özelde öğretmendim canım ben yani yine işçi pozisyonundaydım karşılıklı fesih yapacağız bizde muhasebeciyle birebir konuştum müdürle konuşsam inanmazdım ama alabiliyorum son 3 yıllık çalışma gününe bakarak kaç ay alacağımı bile hesapladı bence muhasebecinin dediğide riskli birşey sen işyerinle anlaşmaya bak ki bence çıkarırlar onlara zarar olan birşey yok çünkü

Bence de eğer sana öyle dediyse sende zenginliğinizin hakkını ver 120 binlik bebek alışverişi yapsan sesi çıkmaz heralde ama bu modeli ben daha önce hiç görmedim nasıl bir kolaylığı var
Ana sandalye 150 kiloya kadar insan taşıyor. Ayakları oturma yerleri hep ayarlanıyor. En sağdaki yenidoğan aparatı. 9 kiloya kadar kullanılıyormuş. Ortadaki de normal mama sandalyesi aparatı takılıyor öyle kullanılıyor. Ben bunu almazsam şuan çocuğum eksik kalırmış gibi hissettim

bu verdigi parayi ne zaman geri alacak kardesinden bir tarihi var mi?

bu verdigi parayi ne zaman geri alacak kardesinden bir tarihi var mi?
Primleri falan gelcekmiş görümcemin doğuma kadar vermezse arabanı alırım falan demiş güya. Yaş tahtaya basmazmış. Ben rahat olcakmışım. İhtiyacımız olursa anında o parayı bulabilirmiş. Söylemediği için çok haksızmış kabul ediyormuş. Bu yönden hiç düşünmemiş falan filan. Bir gram içim soğumadı

Bir de en önemli olmazsa olmaz eksiğimiz küvet kaldı. Ona da baktım en mantıklı model skip hopun kendi içinde aparatlı filesi olan. Katlanmıyor yerim de yok aslında ama yorumları hep çok iyi. Asla bebek kaymıyor çok rahat diyorlar. Kullanan deneyimleyen var mı acaba

Peki sen o 4 aylik dogum parasini alabilecek misin ? Gerci sen onden cikmis oldun di mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…