Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
bugün 30+0 ım doktor kontrolum vardı. Benim bebik 1800 40 cm olmuş. Yine onden gttiği için dikkat et kilo ekmek tatlı patates pilav ölcülü ye aldırma bebege fazla dedi oyle actım ki geldiğimde normalde yemem inat gibi ekmege abandım kahvaltıda tövbe estagfir bebek hala dönmemiş bir pozisyon gösterdi doktor onu yapcakmışım akşamları su iki hafta bir sonraki kontrole kadar dönmesi için . İnş işe yarar ya.
Bir de benim tosbikusun fotosuu, asabi bir bey

Eklentiler

• 34650acf-420c-4bbc-99e3-79ce9b238e1a.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 55
Maşallah biz hiç önden görmedik beboyu ya hep sol profil, sağ sürpriz olacak herhalde bize fkgk

dün ben öğleden sonra gözüm kapalı çalıştım aynı 1. trimester halsizliği geri geldi. saat 9 buçukta uyudum. halsizlik is coming again yani
Uykuda yüklendi bana 1. Trimesterda ki gibi hunharca uyuyorum ben bi de evdeyim ya hazirandan beri sinir geliyo ev işlerinden çünkü asla bitmiyor hiçbirini yapmak istemiyorum çalışmaya alışkın olunca. Eşimde bi saldı ben evdeyim diye yardım etmiyor sağolsun şuan söylenme evresinde ay ilk zamanlarda böyleydim demek ki resmen yerde heryerde uyuyasım yatasım var
diyetisyen de bana beypazarı,pınar,damla,inişdibi,sarıkız önerdi. Kızılay,sırma,kula uzak dur yazmış
o zaman beypazarından devamke

ay ne güzel fotoğraflar yaa bizim ultrasonlar b.k gibi bebeğin kafasını ayırt edebildiğimize şükrediyoz valla. doktor ve hastane iyi diye çocuğumu bi kere düzgün görebildim daha.

Sanirim onu alabiliyorum. Ama aldigim maas da asgari ustunden gozuktugunden elime o 4 ayda bir maas bile gecmiyo yine de bez parasi be abla yani artik somurdukleri yeter onu onlar yuzunden emekli olunca en dusukten gececek elime
Doğum iznin bitincede işsizlik alıcak şekilde anlaş kuzum ben öyle yaptım

benimki de makat gelis yine ne gibi hareket onerdiler? Donmese de olur sezaryan dogum icin aslinda, benim bir de dusuk plesanta yine normal dogum sansim hic yok. ne kadar net gozukuyor bebegin ultrason resmi. Benimki de bu
28+4um bebek 1 bucuk kilo boyu soylemedi

Eklentiler

• AD300D24-DABD-4724-9BD9-044DA4CBADA1.jpeg
    141,3 KB · Görüntüleme: 25
Aşağı yukarı aynı gibi benim ki bi tık yine küçük fazla yersem biraz böylr çıkıyor bide benim göbek aşağı da bi türlü göbek üzeirne çıkmadı o yüzden belki de küçük duruyor

Doğum iznin bitincede işsizlik alıcak şekilde anlaş kuzum ben öyle yaptım
Evet kuzum aklimda bu ama biseyi merak ediyorum diyelim ki anlasamadim , esimin muhasebecisi de dediki diyelim ki seni cikartmadilar kendin ciktin gosterdiler ozaman cikis yapilir yapilmaz baska biyerde giris yapariz bi ay calisiyor olursun o zaman issizlik maasini alirsin ama o zaman bu 4 ay ne olacak onu merak ediyorum. Sen ogretmendin diye hatirliyorum siz de belki surec baskadir?

Bu şekilde 1-2 dk popo sallayıp sağ dönüp yatıyorsunuz 15dk dedi ama popoyu kendin sallamıcan eşin sallayacakmış eliyle. 1 dk olması sart değilmiş dayanabildiğin kadar 30 sn de olur dedi. Gün içinde yapabildiğiöiz kadar yapabilirmişiZ. Bebek dönerse anlarmışız bu haftalarda bu kiloda büyük bir hareketle donüyormuş.

Eklentiler

• 0b6c275f-2b6c-4fe6-aebb-e1f70aae5e6b.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 37
Bende dünden önce nst çekildim aynı senin gibi göğüs altım boş diye ebeye sordum zaten nst ye elle muayene ederk bağlıyor. Aslımda bebek senin haftanda göbek deliğinin iki parmak üzerinde ama göğüs altına kadar şiştiği için bebek aşağıda sanıyorsum dedi bastırarark tam bebeğin üst konumunu gösterdi gerçekten de göbeğin 2 parmak yukarısında su kesesi net hişsettim yani üste kadar şişmemiş olması korkulacak bişey değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…