Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ben de bugün aldım XL. Deneyerek aldım. 163 boy 74 kiloyum. Azcık büyük gibi ama 9. Aya kadar giyerim. Çok güzel çok beğendim walla.
Bende bugün denedim 162 boy 60 kiloyum m mi l mi alsam karar veremedim l bedenin ağ kısmı düşüyor gibi giydikçe daha da bollaşır mı sizce

Ay bu resimlerden de nazar değilir mi ki jsjsjs maşallah maşallah. Tam olarak haftanız ne gün olarak da benim bebiş 27+4 te 1.200 gramdı galiba 4 ü bulacağız bu gidişle de
Hepimizn bebislerini masallah benim aslimda sat 25+3 ama doktorum 26 ile uyumlu dedi. Kilosu iyi dedi

kızlar oto koltuk ne aldınız? kraft’ınkiler hoşuma gidiyor. dönenlerden istiyorum ben bebişi bindirirken falan kolay olsun. 5 bine de var 10 bine de bilemedim gidip mi bakmak lazım babymallda indirim var güzel

kızlar oto koltuk ne aldınız? kraft’ınkiler hoşuma gidiyor. dönenlerden istiyorum ben bebişi bindirirken falan kolay olsun. 5 bine de var 10 bine de bilemedim gidip mi bakmak lazım babymallda indirim var güzel
Ben gidip bakacağım galiba, bir de puset var ya şimdiden almayayım dedim. Maxi cosi spinel düşünüyorum şimdilik, ben de 360 derece dönenlerden istiyorum kesinlikle

Bizim şirkette de maaşa zam yapmadan ek ödeme diye bişey çıkarttılar. 6 ay verceklermiş ama 4 ayı benim doğum izninde gidiyor. Ve doğum izninde ek ödeme almayacakmışım. Öyle sinir oldum ki. Verecekleri paraya da yani…

Benim pusetim tam yattigi icin 7-8 ay min kullanabiliyoruz sanirim arkadasim 1 yasindaki ogluna kullaniyo hala sonrasinda maxi cosi bakarim sanirim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…