Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Temammm https://app.hb.biz/48HQNK9f3GK8 bu çok mu ilerisi bi yaş için 2-4 yazıyor ama
Aşko bu sesli ışıklı oyuncaklar çok faydalı değil ya aksine dikkat dağıtıcı. Fisher Price falan eğitici diyor güya ama değil aslında, şu oyun halısında yattığını/oyun oynadığını düşünsene renklere bak odaklanma ihtimalim çok düşük benim. Bir de bebe olduğunu düşün sjfksks çocuğu oyun kurmaya teşvik edecek sembolik oyuncaklar iyi oluyor. Araba, bebek, hayvan figürleri vs gibi bir de minyatür evler falan oluyor ya onlar çok güzel bence. Ahşap oyuncak da seviyom ben

Bir de bol bol dere otu kızlar

Yazdığım onca mesaj uygulamanın kasması nedeniyle yok oldu maalesef. Özetle söylediklerine katılıyorum demiştim. Bebekle aramda çok güçlü bağlar olduğunu söylesem bence de abartmış olurum. Mesela sürekli onu düşünmek, özlemek vs. eksik yani bunlar. Merhamet hissediyorum o da zaten böyle saçma sapan sorgulamalara yol açıyor. Öte yandan insanın her zaman önce kendini düşünmesi gerektiğini savunan biriydim düne kadar. Yani hayatının merkezinde kendisi olmalı bir insanın bence de. Çünkü sadece kendine değer veren ve kendisi mutlu olan insanlar etrafa bu duyguları yansıtabiliyor. Fedakar, çilekeş anne modası da kalmadı artı birçok travma sebebi onlar şimdinin dünyasında.
El birliğiyle beni kendime getirdiniz minnettarım
Buscopan C kategoride canım. Ama sanırım söz konusu böbrek olunca en kuvvetli bunu gördü. Seruma rağmen bir nebze rahatlamayınca

164 çıkmış 1 saat sonucum canlar. 140'mış sınır. Hoş geldin şekersiz hamursuz günler
Benim 75lik yüklemede 155ti. Sen 50lik yüklettiğine göre bir tık fazla evet. Dahiliye 3 aylık kan şekeri falan bakar bir de ayrıca bence. Karaciğer böbrek şeylerine bakabilir. Diyet önerecektir canım.

Benim 75lik yüklemede 155ti. Sen 50lik yüklettiğine göre bir tık fazla evet. Dahiliye 3 aylık kan şekeri falan bakar bir de ayrıca bence. Karaciğer böbrek şeylerine bakabilir. Diyet önerecektir canım.
3 aylık kan şekerine sağlık ocağında bakılmıştı ya normaldi o ama bakar bi şeylere yine tabii

Doğru diyorsun. Kalan günlerde olabildiğince az muhatap olayım en iyisi sinir sistemim için. Keyifli bir ortamım olsa doğurana kadar kalmaya da razıydım da maalesef öyle insanlar değiller canım. Bugün büyük bir organizasyonumuz vardı. Sırf zorda kalmasınlar diye 3 saatliğine gittim. İzinli olmama rağmen. 2 de çıkmam gerekirken 4 buçukta zor çıktım o da afra tafra yaparak oldu yani. Elini versen kellen gider öyle bir topluluk bizimkiler.

Evet canım. Ya ben şu an olsa o ilacı yine içerim zaten ne yaşadığımı ben biliyorum yani ama işte okuduklarım, duyduklarım. Sanki insanlar ağrıyı sancıyı çekiyor yine de ilaç içmiyor düzeliyor sonra ama ben kolayına mı kaçıyorum diyorum. İş işten geçince geliyor bu sorgulama. Buscopan da C kategoriymiş ama doktor da bilerek iç demiştir eminim ki.

Organizasyon sırasında bir tabak kuru pastayı tek başına yedi ya. Çay kahve içmez zararlı diye. Bir tabak kuru pasta zararsız sanki. Kilosu da 80e yakın bu arkadaşın belki de 80. Boyu da çok kısa. Ben ilerleyen aylarını çok merak ediyorum işte. Muhtemelen 100 kiloda doğurur. Yani yine Allah yaşatmasın ama bir şeker çıkar insülin başlanır, bir tiroit çıkar tiroit hapı başlanır. Kansızlık çıkar demir başlanır. Al sana hiç ilaç içmiyorum derken nurtopu gibi 3 tane ilaç. Şimdi aklına bile gelmiyor bunlar tabi. Allah da mecbur bırakmasın da olursa görücem onu.
Kız biz Prilama rağmen sabah kalkıp gece yatana kadar kusuyorduk. İçmesek sedyeyle hastaneye götürürlerdi 4-5 ay yatış vermeleri gerekirdi yani dhsjjs

Evet canım enfeksiyon her zaman bu ilaçlardan tehlikeli bir şey bence. Kan tahlilime ve belirtilerime göre antibiyotik önerirse de içmek zorundayım mesela. Artistlik yapıp yok desem bir hafta sonra daha kötü bir tablo ile daha ağır ya da daha fazla ilaç içmek zorunda kalabilirim yani Allah korusun.
En güzeli mecbur kalmadıkça onlarla bunları konuşmamak sanırım shshjs

Yaa Hepimiz çok iyi anneleriz di mi İyi olmasak bu şekilde kendimizi de sorgulamazdık

Çok sağ ol kuzucum iyi ki varsınız eksik olmayın Şu süreçte kendimi en ama en rahat hissettiğim yer burasıydı. Allah KK’nın ve topiğimizin yokluğunu göstermesin inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…