Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148

Bunu sormandan belli ne kadar iyi anne olduğun ki baştan beri tanıyoruz biliyoruz en zor dönemde bile hep bebeğini düşündün. Aynı durumda olsam doktor kullan dese bende seve seve kullanırdım kesinlikle. İnsanların yorumları çok çok etkiliyor ama o an doktorunda uygun gördü sende doğru olanı yaptın. Zaten doktor da önermezdi düşündüğün kadar büyük bir etkisi olsa. içini rahat tut bebek en doğru zamanda gelcel inşallah. Hem bebeğin için zaten kendini se düşünmek zorundasın

Ay o kadın da yani şu ilaç aşı karşıtlarını asla anlamıyorum birde eskiden o mu varmış diyorlar. 50 sene öncesi bile bebek anne ölümleri çok daha fazlaydı. Aşılarla ilaçlarla insan ömrü uzadı. Hala bir karşıtlık. Cahillik işte ya bide insanların moralini bozuyorlar böyle en iyi anne benim tripleei ile

24 haftann içindeyiz . Canm benm 18 haftada belli oldu . Bekledik ama hiç degisiklik olmadığı için böle knstu zaten. Sürecimiz bu diye . Bakalm hayirslisi artikta Kizimizda maslah çok hareketli . Oyzuden sancım çok oluyr.

Bence bunlar tatlı, son kitap 2-3 aylıkken bile okunup parmaklanır dokulu mokulu. Seri bunlar hep beğenirsen tamamlarsın hepsini

Eklentiler

• image.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…