Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Valla külodun sağı ve solundaki et pırtışı bile belli öyle söyliyim ndfmkf biz nasılsa kardeş olduk diye ben beyimin şortlarıyla geziyorum evde, dışarıya da bunlarla çıkmama ramak kaldı Eki Görüntüle 3480237
Ooofffff Oysho’dan betermiş abvvvvvv, djclsjflsjcöskcks kardeş gibi olduk aşko da uzun bir şey giymemiz lazım artık. Cumartesi beyimle kampa gidicem totom mu donsun, ayrıca kendisi tamı tamına 198 olduğu için tişörtleri dışında değerlendirebileceğim bir şey yok mlsf

Ağlanacak bişey yok sakin. Ben tiroit hastasıyım yıllardır ilaç kullanıyorum. Annem hamileyken haberi bile yokmuş. Hepimiz tiroit hastasıyız o yüzden. Ama mühendis oldum zeka geriliğim de yok djdjdjd tiroit ilacı içersin sabahları bişeycik olmaz çocuğunda çıkmaz. Zaten normalde bi çok kişide görülüyor bu durum
insallah insallah

Artış mı kız bu? Naylon demi? Almayalım o zaman. Lcwda penyeler varmış, onlara yönlenelim. İnce yumuşacıklarmış. Ben arkadaşımda siyah ve lacivert gördüm.
Artış bebiş sevmedim çok yakıyor %90 polyestermiş. Bi de M beden aldım ama şu biker şort gibi olanı da M almıştım o çok rahattı bunun karnı sıkıyor, L de kesin çok büyük olurdu

Ooofffff Oysho’dan betermiş abvvvvvv, djclsjflsjcöskcks kardeş gibi olduk aşko da uzun bir şey giymemiz lazım artık. Cumartesi beyimle kampa gidicem totom mu donsun, ayrıca kendisi tamı tamına 198 olduğu için tişörtleri dışında değerlendirebileceğim bir şey yok mlsf
Orangegreysky Orangegreysky kızlar bu arada ben hamile külotu almıştım beli yüksek olanlardan ama şimdi onlar belimi sıkıyor. Bim'de modal pamuklu karışımı düşük bel külotlar var XL bana oluyor. Size de olur muhtemelen onların beyaz siyah kremini aldım. Haberiniz olsun.

Orangegreysky Orangegreysky kızlar bu arada ben hamile külotu almıştım beli yüksek olanlardan ama şimdi onlar belimi sıkıyor. Bim'de modal pamuklu karışımı düşük bel külotlar var XL bana oluyor. Size de olur muhtemelen onların beyaz siyah kremini aldım. Haberiniz olsun.
Ay benim hamiş külotlar çok rahat ya hala sıkmadı, sıkarsa bakayım yine bi tur ağlarım önce

merak etme ben de tiroid hastasıyım gebeliğin başından beri 100 mg levotron kullanıyorum her ay kan veriyorum. öyle hemen zeka geriliği yapan bi durum da değil. Zaten ilk 3 ayı atlattığımız için şu an daha rahatım o konuda kontrollerini yaptırıp ilacını aldığın sürece problem olmuyor.
benden hiç troid istenmemiş gebelik ilk haftası normal sonra 25 te bakılıyor t 4 düşük çok korkuyorum

ş bebiş sevmedim çok yakıyor %90 polyestermiş. Bi de M beden aldım ama şu biker şort gibi olanı da M almıştım o çok rahattı bunun karnı sıkıyor, L de kesin çok büyük olurdu
Ben şundan aldım %95 pamuk diyor ama çelik örme aşırı kalın. Kocaman duruyor üstümde. Ben XL aldım gerçi belki ondandır. Ondan ince tercih edeceğim bundan sonrasını. Bi de LCW da dar paça hamile pantalonları var. Kotumsu yumuşak kumaş. Bi tane de ondan aldım.Örnek foto attım.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-17-20-11-13-283_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-09-17-20-11-13-283_trendyol.com.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2024-09-17-20-15-37-956_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2024-09-17-20-15-37-956_com.dolap.android.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 47
benim eşimde enfeksiyon doktoru bi kaç arkadasına sordu elenatal 2 kullanıyorum vitamin ordaki iyot 150 ml ama ilave iyot verebiliriz bi kan testine daha sokalım dediler yarın net öğrenip size bilgi vericem 9 da randevum yeniden kan alıp emin olup değerlendiricekler. insallah tsh normal diye banada herşey normal derler insallah :KK43:
Evet iyotu bende okudum olmazsa bende iyot alırım kullanırım değerim 0,68 benim de size yakın

kızlar benim doktor da şeker yüklemeden hiç bahsetmedi. 26 haftalık oldum ama günlük ölçümleme devam dedi. ben diyet yaptım bir ay ve tam uyduğumda şeker normale döndü. 2 haftadır yapmıyorum 2 kg aldım hemen 😭 doktorum ölçüme devam sürekli dedi. Orangegreysky Orangegreysky cabım benim diyetisyen bitter çik dondurma falan yazıyordu valla ona göre ayarlıyordu listeyi. canımın çektiği şeyleri söylüyordum ve şekerim normale dönmüştü. bak sana atayım son listemi bi incele istersen.

Eklentiler

• 967222d3-2a56-45e2-8d90-ee6eeaa9ebee.jpeg
    967222d3-2a56-45e2-8d90-ee6eeaa9ebee.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 50
Evet bu olabilir kuzum. Ben İspanyol paça bakıyorum işyerinde giymeye. Bundan lcwda 200tlye almıştım yazın. Bence mutlaka lcw ya bakın kızlar 😅 sanki lcw reklamı almışım gibi oldu.
Sen de bu markayı atmışsın zati bi deneriz ya amaan. Hiç de sevmiyorum iade etme sürecini ama giyilmez yani darladı beni şimdiden

kızlar benim doktor da şeker yüklemeden hiç bahsetmedi. 26 haftalık oldum ama günlük ölçümleme devam dedi. ben diyet yaptım bir ay ve tam uyduğumda şeker normale döndü. 2 haftadır yapmıyorum 2 kg aldım hemen 😭 doktorum ölçüme devam sürekli dedi. Orangegreysky Orangegreysky cabım benim diyetisyen bitter çik dondurma falan yazıyordu valla ona göre ayarlıyordu listeyi. canımın çektiği şeyleri söylüyordum ve şekerim normale dönmüştü. bak sana atayım son listemi bi incele istersen.
Seni çok seviyom

Sen de bu markayı atmışsın zati bi deneriz ya amaan. Hiç de sevmiyorum iade etme sürecini ama giyilmez yani darladı beni şimdiden
Et et üşenme. Çok naylon onlar. Ben içeriğine baktım. İyiki de almamışım. Ama yorumları acayip olumlu. Bu kadınlar yanmıyor mu bu naylonların içinde anlamadım. Naylon kokutuyor bi de üstelik

Son düzenleme:
Et et üşenme. Çok naylon onlar. Ben içeriğine baktım. İyiki de almamışım. Ama yorumları acayip olumlu. Bu kadınlar yanmıyor mu bu naylonların içinde anlamadım. Naylon korkutuyor bi de üstelik
Ya yakmanın dışında sıkıyor da. O diğeri de M beden bol bile geliyor belini ayarlayıp giyiyorum. Bunda hiçbir şey ayarlamadan nefesimi kesti nası M ise o. Yorumları da çok iyiydi dediğin gibi delirmişler

X