Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar yüz temizleme jeli olarak ne kullanıyorsunuz? Benim cildim karma olduğu için tüm jellerimde salisilik asit var 🙄
Dr Organic
Turkiyede de satılıyot Watson da vardı, trendyolda satıyor. Yıllardır maske, nemlendirici, yüz yıkama jeli dr organic kullanıyorum

Sonuçlar böyle kızlar acaba 2. Saat neden düşmemiş ki. Bu şeker riski var demek olabilir mi. Hiç bi fikrim yok. Sizinkilet nasıldı
IMG_1088.jpeg

Doğum teminatlı tss için aldığım fiyat 55 bin arkadaşlar 🥲 Doğuma kadar yeniletecek varsa ön şoku atlatmanız adına haber vermek istedim 🤣 Benim şansım her sene temmuz ağustos zamlanıyor eylülde fahiş fiyatlara maruz kalıyorum 🤦‍♀️ Şu an duyduğum doğum fiyatları 45-50 arası olduğundan tabi ki yaptıracağım mecburen. Doğum teminatsız da 24 binmiş zaten onun da maşallahı var.

Selam canım anneler 😻😻 ben sonunda güzel haberler aldım . Sabahtan beri ağlıyordum . Devlet hastanelerinin canı cehenneme gerçekten . Özelde takipli olduğum doktoru da bırakıp özel bir kliniğe geçiş yaptım . Plasentam yukarı çıkmaya başlamış rahim ağzını kapamıyor bu gidişle normal doğum bile yapabilirsin dedi . Şekerim yokmuş sadece sağlıklı beslen dedi . Bebeğin suyu az demişlerdi buralar hep su içinde gayet yerinde dedi 😻😻 Allah’ıma şükürler olsun ki dünyalar benim oldu 🙏 kızının burnu aynı sen şişko dedi 😂😂😂 güzel kızım 33 cm olmuş 690 gram 🥲 Buda fotomuz teyseleriiii 😍

Eklentiler

• IMG_0985.jpeg
    IMG_0985.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 75
Değerlerin referans aralığında,şekerin yok gibi duruyor daha önce de düşmeyince risk var diyeni duymadım canım tabi doktorun daha net bilgi verir
Tesşekkür ederim. Aslında hiç kafama bile takmıyorum sadece bebeğin suyu fazlaydı doktorumun aklına şeker geldi. Şeker çıkmasa bile sudan kaynaklı dikkat ediceksin demişti. Randevum pazartesi günü güzel şeyler duyarım inşallah ☺️

X