Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Eğer almayan varsa oğluşuna aslanlı havlu almak isteyenler için🥲🥲 çok beğendim bu salak şeyi. Bu marka da iyi kızlar çok güzel ve orijinal şeyler oluyor
Cigit Kids

Sen 100.000 TL arabası falan her şeyi koymuştun herhalde. Onları ayrı aldık diye ilave etmedim.
Evet evet, her şeyi içinde söyledim ben kabaca oda vs dahil. Benim yüz bini kesin geçiyor ya, odası nerdeyse 50 bin tuttu zaten. Ultrason ilaç vs bunları söylemiyorum bile 🥲 bir de ben 1.aydan itibaren aldım hep dayanamadım, sürekli eksik çıkıyor yine de.

Evet canım kurtulduk şükür. Doktora yazmadım daha çıkmayan sonuçlar var.

1 saatlik sonuç 154 çıkmış. Maks 180 olmalı yazıyor bu durumda yok gibi şeker. Ama 2 saatlik çıkmamış. Öte yandan idrarda glukoz ++ çıkmış. Bu normalde diyabet varlığı anlamına geliyor ama gebelikte aynı anlamı taşımıyordur herhalde kızlar? Biliyor musunuz?
24 birim de bakteri falan çıkmış ama üst sınır 60 olduğu için onu da çok önemsemez herhalde diye düşünüyorum doktor.
Canım senin adına sevindim şekerinin olmamasına🌸 benim de hiç beklemediğim şekilde seker var sanırım hastane referans aralığı 180 üst sınır 181 çıkmış benim de. Ama internette 75 gr için üst sınır daha fazla yazıyor ne der doktor bilemedim. Yarın görüşeceğim. Bu arada bende de glukoz + çıkmış.

Evet evet, her şeyi içinde söyledim ben kabaca oda vs dahil. Benim yüz bini kesin geçiyor ya, odası nerdeyse 50 bin tuttu zaten. Ultrason ilaç vs bunları söylemiyorum bile 🥲 bir de ben 1.aydan itibaren aldım hep dayanamadım, sürekli eksik çıkıyor yine de.
biz de aldık onları hep. araba puset beşik hepsi tamam. dolap alıcaz sadece o yüzden hiç sokmadım bu listeye.

biz de aldık onları hep. araba puset beşik hepsi tamam. dolap alıcaz sadece o yüzden hiç sokmadım bu listeye.
Kıyafet falan çok aşırı tutmuyor, aldığın yere göre değişir tabi de ben hm, zara, e bebek aldım mesela aşırı para vermedim henüz. Kışlık eksiğim var onlara döküp bakmam lazım bi. Büyük şeyleri halletmişsin ya az kaldı artık eksikler :)

Kıyafet falan çok aşırı tutmuyor, aldığın yere göre değişir tabi de ben hm, zara, e bebek aldım mesela aşırı para vermedim henüz. Kışlık eksiğim var onlara döküp bakmam lazım bi. Büyük şeyleri halletmişsin ya az kaldı artık eksikler :)
ben daha hiç kıyafet almadım yenidoğan kıyafetleri hep hediye geldi. Annem de geri kalan eksiklerini ben alırım dedi. Kvde de eksiklerin yarısını karşılayacak bize pek yük kalmadı dolap dışında aslında.Zaman da az kaldı git gide heyecanlı bir hale geliyor :) odası eşyayla doldu bile orayı düzenleyene kadar daha da dolacak.

kız onu aceleyle yanlış yazmışım bu orjinal liste değil telefondan kopyala yapıştır yaptım yanlış olmuş orası. Ama hesaplamalar düzgün sayılara göre :)
Şimdi sen bunları indirim fiyatıyla değilde olduğu fiyattan aldıysan normal zaten bu fiyata dünde şeyi izledim ben selen özyurt diye fenomen var YouTubeda bebek alışverişi diye mağazada aldıklarını gösteriyor sonra kaç lira hesap tuttu diye gösteriyor 110 bin mi neydi onun ama içinde tabi bebek arabası beşiği falan var ama yinede baya oluyor tabi

ben daha hiç kıyafet almadım yenidoğan kıyafetleri hep hediye geldi. Annem de geri kalan eksiklerini ben alırım dedi. Kvde de eksiklerin yarısını karşılayacak bize pek yük kalmadı dolap dışında aslında.Zaman da az kaldı git gide heyecanlı bir hale geliyor :) odası eşyayla doldu bile orayı düzenleyene kadar daha da dolacak.
Bizim ev de bekar evine döndü her yer eşya sjfksks odasına yığdım ama 2 hurç bebek arabası falan sığmıyor tabi artık küçük zaten oda. En keyifliler sonları ya :)

Aklıma gelmişken şu markanın müslinini aldım çok güzel geldi büyük ebatlı tek katlı. Rengi bi tık soluk ama müslinler zaten genel soluk. Böyle güzel model müslinler beni benden alıyor. Erkek çocuğuna alışma çabaları 🤣🤣

Planets Organik Crinkle Square Müslin Örtü
Bak işte biz bununda indirimlisini aldık 😅 tanesi 160 a mı ne denk geldi trendyoldan gelenlerde gayet güzel geldi tavsiye ederim

Bak işte biz bununda indirimlisini aldık 😅 tanesi 160 a mı ne denk geldi trendyoldan gelenlerde gayet güzel geldi tavsiye ederim
Ya bende ortalık çok karıştı. Her yerim örtü yani annem ablamın çocuklarına örerken bana da örmüş. Kv desen 2 tane müslin almış yatak örtüsü almış falan. Kendim beğenip aldığım tek bu oldu. Sinir oldum fiyat da bakmadım beğenince 🤣🤣 bir de çok beğendiğim yatak örtüsü vardı kv illa ben alcam dedi attım ona gitmiş başka bişey almış. Yorgan istemiyorum dedikçe yorgan yapcam diyor böyle delleniyorum. Neyse bi dertleşme mesajı oldu 🤣🤣🤣🤣

Canım senin adına sevindim şekerinin olmamasına🌸 benim de hiç beklemediğim şekilde seker var sanırım hastane referans aralığı 180 üst sınır 181 çıkmış benim de. Ama internette 75 gr için üst sınır daha fazla yazıyor ne der doktor bilemedim. Yarın görüşeceğim. Bu arada bende de glukoz + çıkmış.
Canım benimkiler 80-154-113 çıktı. Gebelik şekerin yok dedi doktor. İdrarda glukoz, glukoz alımına bağlıdır dedi. Sen içmeden önce mi vermiştin idrarı? 2 saatlik sonucun ne çıkmış? Diyet önerecektir muhtemelen. Bana da az ve sık ye, porsiyonları az tut dedi.

Canım benimkiler 80-154-113 çıktı. Gebelik şekerin yok dedi doktor. İdrarda glukoz, glukoz alımına bağlıdır dedi. Sen içmeden önce mi vermiştin idrarı? 2 saatlik sonucun ne çıkmış? Diyet önerecektir muhtemelen. Bana da az ve sık ye, porsiyonları az tut dedi.
Bu arada herkesin bünyesi farklı tabi ama 154 şeker beni çok sarsıyor işte. 130u geçtiği zaman kafamı taşıyamaz oluyorum. Kollarım bacaklarım uyuşuyor. Yani ben 130a kadar tolere edebiliyorum. O yüzden de temkinli ilerleyeceğim yine.

X