Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Alışınca bi kaç tekme yemeye gün içinde şimdi böyle sürekli uyuması tuhaf geldi arada bi pıt yapıyo kaçıyo neyse yapacak bişey yok 🥹
Denize falan giriyorsan gun icinde evet hareketleri azaliyor bende gecen haftalarda gittim bi once ayar oldum sonra dedim ki normal. Surekli hareket halindeyim oyuzden cocuk uyuyo😂

Kızlar 2 gündür çok çok az ara ara leke geliyor benden başta açık kahverengi idi sonradan gelen sarı gibiydi doktorun numarası da yok ağrı sızım falan da yok doktora gitmem gerekir mi böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Kızlar 2 gündür çok çok az ara ara leke geliyor benden başta açık kahverengi idi sonradan gelen sarı gibiydi doktorun numarası da yok ağrı sızım falan da yok doktora gitmem gerekir mi böyle bir durum yaşayan oldu mu?
Bence gitmelisin nolur nolmaz telas etme ama muhakkak bi doktora git hem icin rahatlar

Doktorun numarası olsaydı bir sorun derdim ama ben olsam kontrole veya acile giderim.

İlk trimester olsa bekleyebilirdiniz ama bence bu haftalarda gitmelisiniz

Hala prilam kullanan var mı kızlar? Ben bırakamadım ya 🙏🏼 inşallah bebişe zararı yoktur. Doktorum yorum yapmıyor. Çok konuşkan değil. Kullandığımı biliyor. Tamam diyor.

Hala prilam kullanan var mı kızlar? Ben bırakamadım ya 🙏🏼 inşallah bebişe zararı yoktur. Doktorum yorum yapmıyor. Çok konuşkan değil. Kullandığımı biliyor. Tamam diyor.
Ben de kullanıyorum canım, perşembe gecesi 1 tane içtim cuma saatlerce kustum. 1 tane bile kesmiyor beni, genelde 2 bazen 3 içiyorum. Ben bir zararı yok diye biliyorum, yarın tekrar sorup haber veririm sana. Sen kaç tane içiyorsun? İçmemeyi denedin mi?

Ay kizlar ben bugun cok kotuyum ya aslinda dunden beri kotuyum . Bi dusa giriyim dedim rahatlarim evet cok rahatladim , hingur sakir agladim . Ama durduramadim kendimi. Sonrada bi ton ozur diledim kizimdan , nasil anne olucam ben yaa boyle bisey yuklendi bu aksam bana :KK43:

Ay kizlar ben bugun cok kotuyum ya aslinda dunden beri kotuyum . Bi dusa giriyim dedim rahatlarim evet cok rahatladim , hingur sakir agladim . Ama durduramadim kendimi. Sonrada bi ton ozur diledim kizimdan , nasil anne olucam ben yaa boyle bisey yuklendi bu aksam bana :KK43:
Ben bugün çorap giyerken zorlandım diye ağladım 🥲

Ben de kullanıyorum canım, perşembe gecesi 1 tane içtim cuma saatlerce kustum. 1 tane bile kesmiyor beni, genelde 2 bazen 3 içiyorum. Ben bir zararı yok diye biliyorum, yarın tekrar sorup haber veririm sana. Sen kaç tane içiyorsun? İçmemeyi denedin mi?
20. Haftada dememiştim bırakmayı olmadı kuzum. Şimdi cesaret edemiyorum. Gece 2 içiyorum. Hiç zararı yok diyorlar ama baya uzun zamandır kullanıyorum ondan tedirgin oldum biraz. Sor bakalım kuzum da bana da haber ver. İçimiz rahatlasın

20. Haftada dememiştim bırakmayı olmadı kuzum. Şimdi cesaret edemiyorum. Gece 2 içiyorum. Hiç zararı yok diyorlar ama baya uzun zamandır kullanıyorum ondan tedirgin oldum biraz. Sor bakalım kuzum da bana da haber ver. İçimiz rahatlasın
Ben de 20.haftanın sonlarındayım, bıraktığı sersemlikten bıktım dedim ama olacak gibi değil. Muhtemelen biz Prilam olmasa 9 ay kusanlardan olacağız çiçeğim 🥲 benim doktorum 4 taneye kadar hiçbir zararı yok iştahını da açar demişti. Yarın tekrar sorar haber veririm. Sana Zofer yazmıştı doktorun, ben de acaba istesem mi diyorum. Kullandın mı hiç?

Cuma günü de ben bi ağladım ya, arada hormonlardan oluyor herhalde böyle. İnsanız yahu, ağlayacağız tabi ki. Hep gülemezsin öyle düşünme, her duygu sağlıklı.

Ben de 20.haftanın sonlarındayım, bıraktığı sersemlikten bıktım dedim ama olacak gibi değil. Muhtemelen biz Prilam olmasa 9 ay kusanlardan olacağız çiçeğim 🥲 benim doktorum 4 taneye kadar hiçbir zararı yok iştahını da açar demişti. Yarın tekrar sorar haber veririm. Sana Zofer yazmıştı doktorun, ben de acaba istesem mi diyorum. Kullandın mı hiç?
Zofer yazdı kuzum ama yan etkisi çoktu. Prospektüsü okuyup içmemeye karar verdim. Hala çantamda duruyor, acil durumlar için saklıyorum ama onu içecek kadar kötü olmadım. Prilamla idare ediyorum

Ağlamakla annelik ne alaka anaaam, hormon yüklüyüz kız. Ben de sürekli ağlıyorum son zamanlarda. Eşim işe gidiyor ağlıyorum işten geliyor ağlıyorum, dün çok sinirlendim bi tişörtünü çektim tişörtünü niye çektim diye hıçkıra hıçkıra ağladım bi de. Hormonu yükleyen bebiş düşünsün 🥹

X