Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bu mide yanmalarimi tikanmalarimi sordum doktoruma gaviscon ya da rennie surup 3 kere gunde kullanabilirsin dedi. Yeminle kahvedeki dayilar gibi surekli gogsumden ses gelio deliricem artik😂
Rennie içiyorum ben de, hem bulantım hem mide yanmam hem de inanılmaz kabızlığım var. Gece uykusu nedir unuttum artık 😬 sürekli uyanıyorum tekrar dalamıyorum uykuya

Bünyeye şeker girişi yapıldııııı 🥴

Eklentiler

• IMG_3330.jpeg
    IMG_3330.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 90
Rennie içiyorum ben de, hem bulantım hem mide yanmam hem de inanılmaz kabızlığım var. Gece uykusu nedir unuttum artık 😬 sürekli uyanıyorum tekrar dalamıyorum uykuya
O uyanmalar bende de var . Cocuk dogunca uyuyamayacaksin uyu bol bol diyolar ama bence hamilelikte basliyo o durum 😂 gece 3-4-5 uyaniyorum tekrar uyumak zulum gibi . Bi de ben uyaninca findik da uyaniyo fikir fikir uyu kizim uyu 🥲😂

Eneee haber ver bize de canikom
Başlangıçta kan aldılar. İdrar kültürü de istediler de onu daha veremedim gelmesini bekliyorum 🙈 ilk yudumdan 1 saat sonra ve 2 saat sonra tekrar kan alıp bakacaklar. Arada bir yerlerde de bebişe bakıcaz inş 😂
Yeme içme eylemini 12 saat önceden bırakmak gerekiyor. Yükleme yapıldıktan sonraki son kanı verene kadar da yemek içmek yasak.
İçeceğin tadı gayet güzel, ben tatlı şeyler sevdiğimden ve çok da aç olunca 2 dkda rahat içebildim 😂
Bebek kuduruyor ama bu kadar şekerden sonra bence 😂😂

Başlangıçta kan aldılar. İdrar kültürü de istediler de onu daha veremedim gelmesini bekliyorum 🙈 ilk yudumdan 1 saat sonra ve 2 saat sonra tekrar kan alıp bakacaklar. Arada bir yerlerde de bebişe bakıcaz inş 😂
Yeme içme eylemini 12 saat önceden bırakmak gerekiyor. Yükleme yapıldıktan sonraki son kanı verene kadar da yemek içmek yasak.
İçeceğin tadı gayet güzel, ben tatlı şeyler sevdiğimden ve çok da aç olunca 2 dkda rahat içebildim 😂
Bebek kuduruyor ama bu kadar şekerden sonra bence 😂😂
Ay demekki şeker sevenlere iyi geliyor içecek bana şekeri kaşık kaşık yiyormuş hissi vermişti ama idrarı bana içmeden önce ver demişlerdi birde içecek içtikten sonra fazla efor sarfetme demişlerdi onu dediler mi sana

Ay demekki şeker sevenlere iyi geliyor içecek bana şekeri kaşık kaşık yiyormuş hissi vermişti ama idrarı bana içmeden önce ver demişlerdi birde içecek içtikten sonra fazla efor sarfetme demişlerdi onu dediler mi sana
Yok canım kültür fark etmez aç tok dediler. Öncesinde de veremedim zaten denedim de. Aslında ben 10 gün içinde kültür vermiştim hastalanınca ama bişey demedim. Artık iyice gelince veririm. Eforluk bir şey yapmıyorum zaten ya bebişe baktık bi o kadar 🫠

Ay elmalı olan da gördüm inşallah bana da limonlu verirler dkgkg hadi iyi haberlerle gelll
Benim tat koku şeyim olmadığı için elma limon ayırt edemezdim zaten 😂 İnşallah canım. Acıktım ama ya zaten akşam 9dan beri açtım.
Tosbiğin son hali bu da. 767 gram olmuş teyzeleri oğluşum 🥰🙏🫠

Eklentiler

• 6E22B044-EA35-4D26-8417-6A016A38DC1F.jpeg
    6E22B044-EA35-4D26-8417-6A016A38DC1F.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 83
Sen çanta bakıyordun anam, önermiştim ya bak videosu varmış çok hoşuma gitti baya kullanışlı. Orangegreysky Orangegreysky

Bunun tanıtımını instada görmüştüm aynı markamıydı hatırlamıyorum görürsem atarım alttaki eşyalara ulaşmak için alttan açılan fermuar kısmı vardı bunun aynısı ekstra o özellik vardı o daha kullanışlıdır gibi

Benim tat koku şeyim olmadığı için elma limon ayırt edemezdim zaten 😂 İnşallah canım. Acıktım ama ya zaten akşam 9dan beri açtım.
Tosbiğin son hali bu da. 767 gram olmuş teyzeleri oğluşum 🥰🙏🫠
Ne güzel ya yüzünü göstermiş bizim hanfendi göstermiyor yüzünü şeker içiyorsun ya bence ondan ekstra acıkıluyor ben yemek yiyene kadar bayılıcam gibi hissetmiştim kötüydü benim için o gün ama haftan buysa bebek kilosu benimkiyle aynı çıkmış hatta benim 780 gr dı

Ne güzel ya yüzünü göstermiş bizim hanfendi göstermiyor yüzünü şeker içiyorsun ya bence ondan ekstra acıkıluyor ben yemek yiyene kadar bayılıcam gibi hissetmiştim kötüydü benim için o gün ama haftan buysa bebek kilosu benimkiyle aynı çıkmış hatta benim 780 gr dı
Biz yüzünü her seferinde gördük çok şükür ya yakından takip ediyoruz 😂
Evet canım şeker hızlı yükseliyor hızlı düşüyor.
Ben sancıları krampları sordum bu arada. Günde 1 osteocare 1 kez de magnezyum al dedi onu da reçete etti. Demir ilacını iki kez içiyoruz zaten devam.
Ben 24+3teyim bebek 25+2 çıktı. Suyu normal, kafası büyük değil, gelişimi de 6 gün ileride 2 hafta değil dedi 🙏

D
Denize falan giriyorsan gun icinde evet hareketleri azaliyor bende gecen haftalarda gittim bi once ayar oldum sonra dedim ki normal. Surekli hareket halindeyim oyuzden cocuk uyuyo😂
Denize girip çıkınca hiç hareket yok ama şunu farkettim havuz durgun su olduğu için havuzda çok hareket etmeye baslıyo neyse arada minikte olsa hareket ediyo normal ozaman 😂

Biz yüzünü her seferinde gördük çok şükür ya yakından takip ediyoruz 😂
Evet canım şeker hızlı yükseliyor hızlı düşüyor.
Ben sancıları krampları sordum bu arada. Günde 1 osteocare 1 kez de magnezyum al dedi onu da reçete etti. Demir ilacını iki kez içiyoruz zaten devam.
Ben 24+3teyim bebek 25+2 çıktı. Suyu normal, kafası büyük değil, gelişimi de 6 gün ileride 2 hafta değil dedi 🙏
Ultrason kağıdına baktığımda benimde kilosu 25 hafta boyu 27 hafta olarak gösterdiydi ama diğer şeyleri normal çıkmıştı doktora sorduğumda her şey normal dedi sıkıntı yok demişti neye göre ileride geride diyorlar acaba

X