Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Oy maşallah ya kaç yaşındasın bilmiyorum ama bana yaşla ilgisi olabilirmiş gibi geliyor. Ben 30 yaşındayım ilk gebeliğim ve bence ben de yamuk yumuk gideceğim kalan zamanlarda. 25 yaşında hamile olsam çok daha farklı olabilirdi her şey :KK70:
25 yaşında hamile ve çok yorgunum😄😄

Evet canm bı de akciğer filmi falan çekildi mi alerji oksijen testi falan yapıldı mı
Akciğer filmi çekilmedi. Alerji testi önceden yaptırmıştım. Oksijen testi yaptı sadece. En azından günde 1 falan kullanayım bari. Uzun süre dediğin ne kadar peki bana 1 ay sabah akşam kullan dedi

Ben de hiç giymem elbise ya asla alışık değilim eğreti duruyo sanki üstümde 🥹 ama tişörtle hamişlik güzel durmuyo dmfjgk
Ya benim de kol kompleksim var, kilolu değilim ama kollarım kalın geliyor o yüzden askılı bile giymiyorum at gibi hissediyorum askılı elbiseyle ajfksksk yoksa var bende de bikaç tane. Full hamile taytı üzerine oversize gömlek giyiyorum aylardır

Ya benim de kol kompleksim var, kilolu değilim ama kollarım kalın geliyor o yüzden askılı bile giymiyorum at gibi hissediyorum askılı elbiseyle ajfksksk yoksa var bende de bikaç tane. Full hamile taytı üzerine oversize gömlek giyiyorum aylardır
Kompleksli olunan hiçbir yerin dışarıdan kötü durmadığı gerçeği... Tayt gömlek kombini de görmek isterikk

Eklentiler

• F9AAD570-3A1A-4330-BC97-DA36C7FDD85A.jpeg
    F9AAD570-3A1A-4330-BC97-DA36C7FDD85A.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 94
Hanımlar bi sorum var ben ilaçları düzenli içemiyorum asla. Dün uyanırım diye uzandım uyanamadım içemedim. Bugün eşim nöbetçi, birazdan gelir ama gece çağırırlarsa gidiyor, o gidince ben uyuyamıyorum şimdi omegayı içersem ve gece uyanırsam kusuyorum genelde midemi çok bulandırıyor. Böyle 2 gün içmeyip 3 gün içiyorum 1 gün yine içemiyorum falan öyle bi düzensizlik var. Sorun olur mu sizce :KK43:

Hanımlar bi sorum var ben ilaçları düzenli içemiyorum asla. Dün uyanırım diye uzandım uyanamadım içemedim. Bugün eşim nöbetçi, birazdan gelir ama gece çağırırlarsa gidiyor, o gidince ben uyuyamıyorum şimdi omegayı içersem ve gece uyanırsam kusuyorum genelde midemi çok bulandırıyor. Böyle 2 gün içmeyip 3 gün içiyorum 1 gün yine içemiyorum falan öyle bi düzensizlik var. Sorun olur mu sizce :KK43:
Canım bunlar vitamin sonuçta ciddi bir sorun olacağını düşünmüyorum ama alsan iyi olur. Sabit bir saat belirleyip alarm vs kurabilirsin belki

Bende böyleyim bazen yorgunluktan içmeden uyuyorum 2 güne bir içtğim oluyor. Dünde vitamini içerken kustum lap diye odanın ortasına daha önce olmamıştı eşim şok oldu korktu. Eşek kadar bir şey olduğundan boğazıma takıldı. Sorun olmuyodur diye düşünüyorum çok aksatmadıkça

Canım bunlar vitamin sonuçta ciddi bir sorun olacağını düşünmüyorum ama alsan iyi olur. Sabit bir saat belirleyip alarm vs kurabilirsin belki
Unuttuğumdan değil anam işte gece uyanırsam kusarım diye içemedim dün. Ondan önce nasılsa uyanıcam diye içmedim falan öyle denk geliyor hep ama içicem artık sözüm sözüdür

Unuttuğumdan değil anam işte gece uyanırsam kusarım diye içemedim dün. Ondan önce nasılsa uyanıcam diye içmedim falan öyle denk geliyor hep ama içicem artık sözüm sözüdür
Benimde öyle oluyor bazen içtim sanıp içmiyorum bazen de uyuyakalıp içmiyorum vitamin sonuçta sorun olacağını sanmıyorum

Bi sorum daha var günaydın herkesee.

Dün mesela alt karnıma ağrı giriyordu baskı vat gibiydi. Yine mi enfeksiyon diyorum ama cuma günü kültür verdim temizdi 1 hafta olmadı daha. Yarın bi sağlık ocağına idrar vereyim dedim ama şu an ağrım yok mesela. Bebek midir acaba bu? Çok korkuyorum enfeksiyondan zaten her ağrı enfeksiyon gibi geliyor

X