Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben de hiç giymem elbise ya asla alışık değilim eğreti duruyo sanki üstümde 🥹 ama tişörtle hamişlik güzel durmuyo dmfjgk
Ben cok severim elbise yazin ozellikle ama hicbirine giremiyorum sıkıyo , hm den 2 tane aldim farkli renk done done onlari giyiyorum manyak gibi😂 likri cunku karnim ne kadar buyuse de rahatsiz etmiyor.

Gunduz icince dokunuyor mu ? Ben hep gunduz icerim . Vitamini gece icince uyku kaciriyor .
Omegalı olan çok midemi bulandırıyor anam gece uyumadan içiyorum, eskaza gece uyanırsam o halde bile kusuyorum
Ben cok severim elbise yazin ozellikle ama hicbirine giremiyorum sıkıyo , hm den 2 tane aldim farkli renk done done onlari giyiyorum manyak gibi😂 likri cunku karnim ne kadar buyuse de rahatsiz etmiyor.
Hm'e de gidilecek demek ki haftaya 😅

Omegalı olan çok midemi bulandırıyor anam gece uyumadan içiyorum, eskaza gece uyanırsam o halde bile kusuyorum

Hm'e de gidilecek demek ki haftaya 😅
Offf uzdu beni bu durum . Bende vardi bitane multi hunharca kusuyodum dedim doktora degistir bunu hoca 😂 degistirdi rahat ettim . Hm ye git ama dikkat et polyester ve naylonlular cok kotu rahatsiz ediyor.zaten kumasa dokununca anliyo insan.

Dun tum gun isyerindeydim kuyruk sokumum feciydi eve geldim toplanti vardi 2 saat bi de bizimki teams den goruntulu, allahim sekil degistirmekten mahvoldum . Uzun sure oturamiyorum :KK43:

Dun tum gun isyerindeydim kuyruk sokumum feciydi eve geldim toplanti vardi 2 saat bi de bizimki teams den goruntulu, allahim sekil degistirmekten mahvoldum . Uzun sure oturamiyorum :KK43:
Ben artık toplantılara uzanarak giriyorum. Arka plana zaten şirketin logosunun olduğu bi arka plan koyuyoruz nerde olduğum belli olmuyor 😅 dün hareket halinde misin yani kucağında mı laptop, çok ses geliyor dedi şefim. Evet kucağımda uzanıyorum çünkü dedim. Millet kurumsallık yarıştıracak diye gece ağrıdan ağlıyorum ben yeto bıktım

Ben artık toplantılara uzanarak giriyorum. Arka plana zaten şirketin logosunun olduğu bi arka plan koyuyoruz nerde olduğum belli olmuyor 😅 dün hareket halinde misin yani kucağında mı laptop, çok ses geliyor dedi şefim. Evet kucağımda uzanıyorum çünkü dedim. Millet kurumsallık yarıştıracak diye gece ağrıdan ağlıyorum ben yeto bıktım
Senin normal ya sen hep toplantidasin , ben allahtan ayda 1 falan giriyorum😂

Kizlar size gumruk oncesi son yurtdisi alisverislerimi gostereyim 🙈 hepsini buyuk aldim bu arada sadece bi tanesi 3-6 ay mayista 10 tane flaan tulum almistim oyuzden tulum almak istemedim.

Eklentiler

• IMG_8399.jpeg
    IMG_8399.jpeg
    157,7 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_8398.jpeg
    IMG_8398.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_8397.jpeg
    IMG_8397.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_8396.jpeg
    IMG_8396.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_8394.jpeg
    IMG_8394.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 44
kendime geniş göbek aralığı olan rengarenk müslin pantolon almıştım yeni hamile kaldığımda ben de şimdi onları giyiyorum. 3 tane de elbise aldım onlarla devam yola. hamile olmadan önce hiç pantolon da giymezdim hep etek elbise giyiyodum şimdi elbise de sürekli olunca rahatsız ediyor diye 3 gün falan pantolon giyiyorum artık.

Bebek arabası aldık arkadaşlar, babymallda indirim vardı, İnternette daha ucuzunu buluyorsan sana o fiyattan veriyorlar. Kedilerim tarafından test edildi onaylandı 😄 erken diye düşünüp alma fikri yoktu ama satıcı fiyat üstünden de indirim yaptı bizi cezbetti 🙈

Eklentiler

• 1000068236.jpg
    1000068236.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 69
  • 1000068172.jpg
    1000068172.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 68
  • 1000068151.jpg
    1000068151.jpg
    117,6 KB · Görüntüleme: 70
Ben de bunlardan aldim indirime girmis 😀

Bi sorum daha var günaydın herkesee.

Dün mesela alt karnıma ağrı giriyordu baskı vat gibiydi. Yine mi enfeksiyon diyorum ama cuma günü kültür verdim temizdi 1 hafta olmadı daha. Yarın bi sağlık ocağına idrar vereyim dedim ama şu an ağrım yok mesela. Bebek midir acaba bu? Çok korkuyorum enfeksiyondan zaten her ağrı enfeksiyon gibi geliyor
Bazen tuvaletini fazla tutmak bile hemen ağrı yaptırıyor bence ya. Benim de sürekli ağrılar giriyor aynı şekilde idrardan şüpheleniyorum ama değil bence bu ağrılara alışmamız lazım sadece 🥲 bir de bebek çok dik durabiliyor ayaklarını her yere sokuşturuyor gibi hissediyorum resmen horon tepiyorlar içimizde

Bi sorum daha var günaydın herkesee.

Dün mesela alt karnıma ağrı giriyordu baskı vat gibiydi. Yine mi enfeksiyon diyorum ama cuma günü kültür verdim temizdi 1 hafta olmadı daha. Yarın bi sağlık ocağına idrar vereyim dedim ama şu an ağrım yok mesela. Bebek midir acaba bu? Çok korkuyorum enfeksiyondan zaten her ağrı enfeksiyon gibi geliyor
Dün mutfaktaydım kasığıma ağrı girdi bir anda dedim ne oluyor geçer heralde ayakta kaldıkça daha çok arttı korktum baya hemen yattım sonra benim bebe tam o ağrıyan yerimden tepik atıyor anladım ki oraya baskı yapıyormuş

57,5 kiloyla başladım 59 la devam ediyorum 20+4 üm okullar açılınca ne giyeceğimi düşünüyorum pantolon vs olarak elbiseler iyiydi 🙈😅Eki Görüntüle 3469281
Göbüşüm en son böyle ne zaman oldu unuttum sanki hamile olmadan önce nasıldım🤣🤣 ben büyük beden bir pant ve önüne de hamile için pantolon eki satılıyor onlardan aldım. Normal pant bile baya kullanılıyor ama oturunca sıkıyor.

Bende zorla yediğim yiyeceklerden her şeklini denedim yok yani sevilecek yanı yok bir tek muzla karıştırınca yenilebilir kıvama gelmişti onu da ilk 3 ayda yemeye çalışmıştım zorlamıştım şimdi alasım yok
Teyzem yapmıştı birinde bol limon, zeytinyağı ve sarımsakla meze gibi o tadını bayağı yok ediyor ben sevmiştim. Ama kendim hiç yapmadım yapıcam inşallah :)

X