Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Off benim de akşamları sağ arka kaburgam öyle bir ağrıyor ki 5-6 gündür var. Gerçekten zor

Kızlar bugün 20.haftaya girdik bebe baya hareketli bir de adet sancısı gibi sancılarım var. Epeydir olmuyordu ilk trimesterda çok yaşamıştım. Sizde de oldu mu bu haftalarda? Rahim büyüyor sanırım
adet sancısı gibi olmadı canım ama bazen cok kısa ağrılar oluyordu karnımda o haftada, ben de 23üm şimdi. Kasıklarım değil daha cok karnımın yanları bazen karnım

Kızlar bugün 20.haftaya girdik bebe baya hareketli bir de adet sancısı gibi sancılarım var. Epeydir olmuyordu ilk trimesterda çok yaşamıştım. Sizde de oldu mu bu haftalarda? Rahim büyüyor sanırım
Aa sevindim açıkcası bu yazıyı görünce ikş gündür çok az varla yok arası adet ağrısı gibi değil gibi de anlamadım bu aralar normalden de bi tık daha aktifim korktum birşey mi oldu vs galibaa bu haftalar da yaşanıyor sende yaşamışsın, bide halsizlik yaşayanlar olmuş bende bi iki gündür tekrar geldi sanki halsizliğim sanırım bu haftalar da bunlar yaşanıyor

adet sancısı gibi olmadı canım ama bazen cok kısa ağrılar oluyordu karnımda o haftada, ben de 23üm şimdi. Kasıklarım değil daha cok karnımın yanları bazen karnım
Kısa ağrılar hep oldu bende bu haftalarda ama bu daha çok arada vuran adet sancısı gibi. İlk 3 ay inanılmaz fazlaydı zaten bende, sonrasında rahatlamıştım ama bugün olunca acaba sizde de oluyor mu diye merak ettim

Göğsünde akıntı olup göğüs pedi kullanan var mıdır lansinohun ki nasıldır acaba ben 1 haftadır bu konudan muzdaribim

Halsizlik bende baki çiçeğim dinç olduğum gün sayısı çok azdır. Midem hala hassas o nedenle genel olarak halsizim ben zaten, sıcaklar da tuzu biberi oluyor. Bana arada adet ağrısı gibi vuruyor bugün, ilk üç ay çok fazlaydı diken üstündeydim. Rahim büyümesinden sanırım, bir de bugün hafta atladı o yüzdendir herhalde

Bende bel ağrısından değil bacak ağrısından ağlayacak duruma geliyorum bel de ağrıyor da bazen bi anda kalçadan parmak uçlarına kadar sancı giriyor bacağıma canımdan can gidiyor sanki

Hafta atlıyor ve hızla büyüdüğü döneme giriyoruz aslında ama neyse ki normal bu adet ağrısı demek benim halsizlik biraz düzeldi sen mideden dolayı aç kalıp daha da güçsüz düşüyorsun

Bende bel ağrısından değil bacak ağrısından ağlayacak duruma geliyorum bel de ağrıyor da bazen bi anda kalçadan parmak uçlarına kadar sancı giriyor bacağıma canımdan can gidiyor sanki
magnezyuma başladıktan sonra bacak ağrılarım ciddi azaldı benim. 22 hafta oldu benim bu bel ağrısı iki gündür canıma okudu. azıcık iş yapayım y da yürüyüş yapayım çatlayacak gibi oluyor

Hafta atlıyor ve hızla büyüdüğü döneme giriyoruz aslında ama neyse ki normal bu adet ağrısı demek benim halsizlik biraz düzeldi sen mideden dolayı aç kalıp daha da güçsüz düşüyorsun
Aç kalmıyorum artık ama full karbonhidrat tüketiyorum ve çok üzülüyorum. Yumurta yiyebiliyordum ama dün evin her metre karesine kustum ondan da tiksindim. Sabah ekmek, akşam makarna gibi besleniyorum arada meyve vs tüketmeye çalışıyorum ama memnun değilim beslenmemden. Salçalı yemekleri falan hiç yiyemiyorum, umarım iyidir bebik.

Ben magnezyum içiyorum ben bekarken ciddi bacak ağrısı yaşıyordum evlendikten bi süre sonra geçti ara ara yokluyor gebelikte de öyle ara ara yokluyor sık değil o yüzden magnezyum orta halli kurtarıyor beni, sizlerin hareket durumu var o yüzden şuan grupta çoğu kişi bel ağrısı yaşıyor ben uzun zamandır iş yapmıyorum biraz rahatım fakat yapınca da sakat kalıp tutuluyorum adım atamıyorum o ayrı sizlerden 50 kat daha, beter haldeyim

İyidir iyi bende öyle kötü beslendim hep o alacağı vitamini bizim depodan alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…