Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
K

her ay bir gün yasal iznin bar gebelik muayenesi. Bende o şekilde izin giriyorum yöneticimle görüşüp maaştan falan kesilmiyor
Yok canım her ay bir olsa daha ne iki haftaya bir gidiyor en az yarım gün zaten yok bir de böyle tüm gün aldığı oluyor. Bir ara belim ağrıyor dedi iki gün gelmedi bir ara iyi hissetmiyorum dedi gelmedi son 1 ayda 5 gün rahat gelmedi yani. Sıkıntılı bir gebelik falan da değil riskli bir durumu yok tamamen işgüzarlık ya. Para veriyor olsa asla gitmez o kadar doktora ama amcası olunca çat kapı girip çıkıyor. İş yerine de doktor dinlen dedi, doktor istirahat et dedi falan filan sallıyor.

ben de kahvaltıyı zor kaldırıyorum hemen kendimi koltuğa atıyorum aşırı halsizlik çöküyor. neden oluyor acaba
Şekerden kuzucum büyük ihtimalle. Yani şöyle tahmin ediyorum sabahları belki 70lere kadar düşen şekeri kahvaltıyla 130-140 yapıyorsak o aradaki 60-70 birim yükselme aşırı sarsıyor olabilir. Baktığında yüksek değil ama anlık yükselişten dolayı. Doktorumun şu an için tavsiyesi daha az porsiyonlar, daha sık yemek yemek, ekmek yememek. Tatlı zaten yememek

Bizimki de öyle canım. E ben de kendimi iyi hissetmiyorum. Bakılması en sağlıklısı galiba

Çok değişken benim ya. Geçenlerde bir gün 68 çıktı mesela açlık başka bir gün 110. Tokluk ortalama 130-140 arası gidiyor ama 180-190 çıktığı da oluyor. Bu tabi şeker ölçüm cihazına göre. Hastanede kan versem daha farklı çıkar mı bilmiyorum. Bana da iyi bir diyet şart galiba.

Off benim de akşamları sağ arka kaburgam öyle bir ağrıyor ki 5-6 gündür var. Gerçekten zor
Benim de iki haftadır ağrıyor ortopediye bile gittim acaba başka bişey mi var diye.Gebelikte oluyormuş vücut ağırlaştıkça daha çok olacak dedi. Sağ üst tarafta sırtımda ama bikaç gündür hafifledi vücut alışıyor sanırım.

Kızlar yataş juno ya da reflü yatağı daha önce kullanan oldu mu hangisini almak daha iyi olur sizce?Daha önce grupta konuşulan bir yastık vardı ss almıştım ama silmişim bulamadım

Bende vicdan azabı çekiyorum azıcık geç gitseminsanlar rahat böylelerine hiç bir şeyde denmiyor. 30 ağustos u birleştirip izin istedim zar zor verdiler yılım dolmadı aslında evet ama napayım azıcık eşimle bir şeyler yaprız belkitekrar üst üste izin alma durumu falan olmasın diye de uyarıldım. Tamam dedim zaten az kaldı

Kızlar yataş juno ya da reflü yatağı daha önce kullanan oldu mu hangisini almak daha iyi olur sizce?Daha önce grupta konuşulan bir yastık vardı ss almıştım ama silmişim bulamadım

Ben bundan aldım fiyat olarak aman aman fark yok zaten sanırım şey okumuştum yataş juno reflü yastığı özelliği yok bunda var diye ama görüntüleri hemen hemen aynı zaten nereden okudum bilmiyorum. Güzel ama gelince de beğendim

Ateş halsizlik falan yaşayanlar tetanozdan sonra, ne zaman başladı bunlar? Bende kol ağrısı var ama gece üstüne de yattım soluma da arada dönmeden uyuyamadığımdan mütevellit öldürmedi yani sadece kaldıramıyorum havaya falan ama şükür ateş falan olmadı, olmaz herhalde bu saatten sonra?

Olmaz muhtemelen bende de ateş olmamıştı ama halsizlik olmuştu çok fena. Halsizlik de birkaç saat sonra farketmiştim. 2 gün kadar sürmüştü. İnşallah sende hiçbiri olmaz. Geçmiş olsun

Olmaz muhtemelen bende de ateş olmamıştı ama halsizlik olmuştu çok fena. Halsizlik de birkaç saat sonra farketmiştim. 2 gün kadar sürmüştü. İnşallah sende hiçbiri olmaz. Geçmiş olsun
Akşam 9 gibi uyudum 1 saat sonra kaldır dedim eşime ama kalkamadım, çok yorgun hissettim sadece o da aşıdan o zaman. Çok sağ ol canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…