Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
ay ela güzel dimi ya :) bende bi ısınığım ela'ya :) öyküde aslında güzel ama kısa isimleri daha çok seviyorum naz nil ela gibi . ama eşim diğerlerini beğenmedi

bu arada ata ismini seviyorum bende :)
Nil, Nehir, Irmak, Güneş ve Ezgi benim diğer favorilerim Ben edebiyat öğretmeniyim oradan biraz da Öykü, Masal hoşuma gidiyor. Türkçe isim koymak istediğim için Öykü daha yakın ama. Yalnız çok fazla kız ismi buluyorum erkeğe gelince tek tük Eşim Orkun istedi ben Doruk en son dedik ki ikimizin dediği de olmasın Ata'da karar kıldık bakalım değişmezse fikrimiz

Ela bence de tını olarak kulağa çok hoş geliyor. Arkadaşlarımız koymasa düşünürdüm kesinlikle

Biz 2 isim düşündük Ata Barış diye ama eşim hep Ata diye sesleniyor Doktor da ilk bebekte Ata koyan çok olmuyordu son zamanlarda dedi bize de
Ben iki isim istemiyorum ya neden çünkü asla kullanmadığım ikinci ismim var bir de kızlık soyadımı kullanıyorum ders programı hazırlayan hocalar söyleniyor bana her seferinde Tekerleme gibi yani

Ata tek başına pek rastlanan bir isim değil bence. Biraz kullanımda zor olabilir gibi de geliyor ama yapacak bir şey yok her ismin bir handikapı var Biz isme karar verdik ve Ata Demirer hiç aklımıza gelmedi ya sonradan biri deyince aa dedik Ata ismini tek kullanan biri varmış

Var var benim iki arkadasimin ogullarinin ismi Ata bir de turk lu bi soyadlari var bi tanesinin erkek olsa bende koysam hizli okuyuncA Ataturk oluyordu

hepsi güzel ama koymaya gelince hepsi kötü geliyor. öykü ismi kulağa güzel geliyor . ama ne bileyim . nehir bayılırım ama yeğenimin ismi. güneşi de seviyorum ama sıkılır mıyım acaba gene son sözü eşim söyleyecek bence bakalım kim kazanacak

Var var benim iki arkadasimin ogullarinin ismi Ata bir de turk lu bi soyadlari var bi tanesinin erkek olsa bende koysam hizli okuyuncA Ataturk oluyordu
Bizim çevrede hiç yok, sonradan izlediğimiz bir youtuberın çocuğunda duyduk sadece.
Türk soyismiyle yakışır cidden. Eşimin soyadı iki harften oluşuyor, çocuğun komple isim soyisim 5 haneli olacak

Aynen öyle ya isimler güzel olsa da seslenince falan olmuyor yani yakıştıramıyorsun. Hayranım böyle şak diye isim bulanlara valla helal olsun. Biz çok zorlandık.

Canım nasılsın, çok merak ediyoruz seni cilekkokusu90
İyiyim canım şuanda. Ara ara sancılarda biraz kötüm oluyorum ama geçiyor düzensiz epey. Bugun işlemi başlattılar. 4 saatte bir muayaneye indiriyorlar. Normal olarak daha başında oldugun icin sancılarımda düzensiz bir şekilde. Telefonuma bi program yükledim kasılmalar için "kasılma sayacı"diye hosumada gitti. Nefes alman icinde yönlendiriyor. Tabi o kadar sıklasınca uygulanabilir mi bilmiyorum. 24 saat boyunca ilac verip, 12 saat dinlendiriyorlarmış bu sekılde oluyormus dogurana kadar.

Sabır ve kolaylık diliyorum canım sana

ben de kahvaltıyı zor kaldırıyorum hemen kendimi koltuğa atıyorum aşırı halsizlik çöküyor. neden oluyor acaba

K
her ay bir gün yasal iznin bar gebelik muayenesi. Bende o şekilde izin giriyorum yöneticimle görüşüp maaştan falan kesilmiyor

Kızlar bugün 20.haftaya girdik bebe baya hareketli bir de adet sancısı gibi sancılarım var. Epeydir olmuyordu ilk trimesterda çok yaşamıştım. Sizde de oldu mu bu haftalarda? Rahim büyüyor sanırım

Hayirliysla afiyetle atlat canim insallah

Kızlar bugün 20.haftaya girdik bebe baya hareketli bir de adet sancısı gibi sancılarım var. Epeydir olmuyordu ilk trimesterda çok yaşamıştım. Sizde de oldu mu bu haftalarda? Rahim büyüyor sanırım
benim ili gündür öyle belim kopuyor gibi. iki gecedir uyuyamıyorum oturup ağlıyorum. belim de çok ağrıyor karnım da bebiş çok hareketli o yüzden içim rahat ama nasıl yatacağımı şaşırdım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…