Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Kızlar bende dün detaylı ultrasona girdim. Böbreklerinde genişleme olduğunu söyledi diğer herşey normal. Bide bebek 10 gün önden gidiyor. 4 lü test yaptırmış mıydınız birde sizler

Kızlar bende dün detaylı ultrasona girdim. Böbreklerinde genişleme olduğunu söyledi diğer herşey normal. Bide bebek 10 gün önden gidiyor. 4 lü test yaptırmış mıydınız birde sizler
Böbreklerde çıkan sorunlar çok geçici oluyor canım ya onu dert etme hiç. Yaptırmadım ben 4lü, ikiliden daha düşük güvenirliği, hiç kafa karıştırmak istemedim

Böbreklerde çıkan sorunlar çok geçici oluyor canım ya onu dert etme hiç. Yaptırmadım ben 4lü, ikiliden daha düşük güvenirliği, hiç kafa karıştırmak istemedim
İnşallah canım. Erkek bebeklerde olabiliyormuş genelde. Doğumdan sonra yakın bir zamanda sünneti önermişler hep. Başka ters bir durum söylemedi. İnşallah sağlıklı olsunlar başka hiç bişey istemem

Ben yağlanıyorum ama göbüşüm hemen çatladı neredeyse 3 aylıkken olacağı varsa olur diyerek yağlanıyorum yine gece yatmadan
Zaten çatlayacaksak kremlerin bir etkisi olmuyormuş kuzum. Kremler bizi iyi hissettirmek, kaşıntı ve derideki gerilme hissini azaltmak içinmiş. Doktorum da hamilelik uygulaması da aynı şeyi söylüyor valla. Ben ergenlikte zayıfken bile çatlamıştım, o sebeple çatlarsam şaşırmayacağım 🙏🏼

Bu da benim kizin ayagi digeri nerede allah bilir ilk kafasindaydi😂 jimlastikci yapicam ben onu 😜

Eklentiler

• IMG_8283.jpeg
    IMG_8283.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar uykunuzda bir değişiklik oldu mu? Ben 1-2 gibi yatıyorum -2 prilam içiyorum- sabah 6da zınk diye kalkıp 9-10 gibi tekrar uyuyorum 😒 muhtemelen Prilam’ın etkisinden, bazen 3 tane de içiyorum kusmalarım devam ettiği için. 5.ayda uyku değişiklikleri olurmuş size de sorayım dedim
Prilam aşırı güzel uyutuyormuş özellikle içtikten 4-5 saat sonra komaya sokuyordu sanki beni duş dünyayla bağlantım kalmadı. Bıraktıktan sonra uyku kalitem direkt yerlerde. Her gece uyanıp 3-4 gibi bir saat uyumadan durup geri yatıyorum sabahın köründe yine ayaktayım. Doktor bağımlılık yapar bir yerde bırak Prilam’ı derken ne demek istediğini şimdi anladım. Bulantı için olmasa uyku için kullanmak istiyor insan valla 😕

X