Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Aşko omni 10/10 bi kanguru ama yenidoğana uygun değil-miş. Bebe çok gömülüyor içine, normalde de o kayışları ağzına değiyor bebek büyük olsa bile, küçükken tamamen gömülür. O yüzden ilk etapta Babybjörn mini baktım iyi gidiyor Ergobaby’e geçerim. Almadan önce kiralanıyor, ona bakarsın belki ucuz bir ürün değil çünkü
Bak bunu gordum sahibinden de biri paylasmis .ama evet inceledigim videolarda cocugun agzina giriyo kayislar 😂

Eklentiler

• IMG_8284.png
    IMG_8284.png
    439,8 KB · Görüntüleme: 88
Erkeklerde olurmuş, doğuma kadar %95i geçermiş. Geçmezse Doğumdan hemen sonra bi iğneyle mi çubukla mı ne girip gideriliyormuş, basit bir işlemmiş canım. Ama geçer diyorlar. Benimkinin de sol tarafı biraz büyükmüş, doğuma kadar geçiyor dedi periontolog. Erkeklerin idrar kanalları daha uzun olduğu için böyle görünebiliyormuş başlangıçta. Kendi doktorunuz muayene lerde solu kontrol edecek dedi.

Kızlar sizce bu fiyat iyi mi 5 tanesinin fiyatı oluyor alınır mı

Eklentiler

• IMG_0153.png
    IMG_0153.png
    154 KB · Görüntüleme: 78
bu kadar pinpirikli olmak hem size hem bebişe zarar verir canım biraz rahat ol bişey olmaz Allahın izniyle 🙏🏻🫶🏻
Kesinlikle haklısınız biliyorum ama daha önce kayıplarım olduğu için ister istemez kaygım oluyor. Öyle böyle bu zamana kadar geldik inşallah son trimesterı da atlatır da doğurursam biter bu kaygılar 😃😃

o zaman ilk etapta babybjörn almak mantıksız değil en kötü satarız diye düşünüyorum. Aslında topluca yurtdışından alacak olmasam ben de kanguru için beklerdim. Ama bir daha gitmem zor olabilir diye mecbur gitmişken alıcam. Ergobaby için bir videoda izlemiştim ben de sanki yenidoğana biraz büyük gibi sonrası için daha uygun olur gibi geldi bana.

Bak bunu gordum sahibinden de biri paylasmis .ama evet inceledigim videolarda cocugun agzina giriyo kayislar 😂
Ben de baktım ikinci ellere, sadece 2-3 kere kullandık yazmaları üzdü 😂 muhtemelen bebek içine gömüldüğü için. Biraz büyüdükten sonra 1 ay kiralayıp denemeye karar verdim ben. Babybjörn miniden memnun olmayan hiç yok, küçükken m pozisyonu oluyor sonradan olmuyor. Garantiye alayım da bakıcaz sonrasına 😂 bi de ucuza geldi bana o yüzden değerlendireyim dedim.

o zaman ilk etapta babybjörn almak mantıksız değil en kötü satarız diye düşünüyorum. Aslında topluca yurtdışından alacak olmasam ben de kanguru için beklerdim. Ama bir daha gitmem zor olabilir diye mecbur gitmişken alıcam. Ergobaby için bir videoda izlemiştim ben de sanki yenidoğana biraz büyük gibi sonrası için daha uygun olur gibi geldi bana.
Evet, ben de aynı fikirdeyim.

Kızlarsss gebelikte mineral filtreli güneş kremi kullanmak gerekiyormuş, doktor bana bunu verdi ama dünyanın en iğrenç güneş kremi bu. Tüpten bile çıkmıyor o kadar yoğun kıvamlı ki emilmeyi geçtim süremiyorum bile. Eczaneden aldım orijinal olduğuna da eminim. Dermoskin’in güneş kreminden çok memnundum ama mineral filtreli değil. Var mı bir öneriniz?

Eklentiler

• IMG_4528.png
    IMG_4528.png
    199,4 KB · Görüntüleme: 69
Bugün devlete ultrasona geldim hiç güzel değildi dr sekreteri ile sohbet etti sadece böbrek tamam kalp tamam diye organlara baktı ve bitti bu kadardı🥲iyi ki özele gitmişim. Kapkaranlıkta bir yan profil verdi bebişi o kadar. Normal kendi geldiğim doktordan çok memnunum ilgili kibar ama detaylıda kesinlikle devlet çok kötü😢
Birde şey aklıma takıldı ya bpd normal haftası ile uyumlu idi. Bugün 1 hafta geride çıktı endişelendirdi bu beni.
Birde makat pozisyon dedi asistanına o değişir herhalde diye düşünüyorum

Kızlarsss gebelikte mineral filtreli güneş kremi kullanmak gerekiyormuş, doktor bana bunu verdi ama dünyanın en iğrenç güneş kremi bu. Tüpten bile çıkmıyor o kadar yoğun kıvamlı ki emilmeyi geçtim süremiyorum bile. Eczaneden aldım orijinal olduğuna da eminim. Dermoskin’in güneş kreminden çok memnundum ama mineral filtreli değil. Var mı bir öneriniz?
Caudalie kullanıyorum ben, fena değil yapısı. ince sayılır, yapış yapış değil. temiz içerikli, mineral filtreli

Bunu değil ama Bioderma'nın başka bi mineralli olanını kullanmıştım, Şirinler'e benziyodum sürünce masmavi. Çok da kötü kokuyodu :/ hepsi öyle mi

Ben de baktım ikinci ellere, sadece 2-3 kere kullandık yazmaları üzdü 😂 muhtemelen bebek içine gömüldüğü için. Biraz büyüdükten sonra 1 ay kiralayıp denemeye karar verdim ben. Babybjörn miniden memnun olmayan hiç yok, küçükken m pozisyonu oluyor sonradan olmuyor. Garantiye alayım da bakıcaz sonrasına 😂 bi de ucuza geldi bana o yüzden değerlendireyim dedim.
Ben de buldum mini hediye gelmis hic kullanmamislar 3500 tl den veriyormus . 😅

X