Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 9 45,0%
  • erkek

OY: 10 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,0%

• Ankete Katılan
    20
Kızlar hamilelikte cilt için c vitamini serumu kullanılmaya devam edilebilir mi bilgisi olan var mi
Ben the purestin c vitaminini kullanmaya devam ediyorum. Bir de aynı markanın leke için sarı olan bir serumu vardi zararlı olduğunu duydugum için onu bıraktım. Ayni markanın toniğı vardi mavi onu da bıraktım yalnızca c vitamini ve güneş kremi kullanıyorum. C vitaminin de zararlı olduğunu düşünmüyorum ama yanlış bilgi de vermeyeyim

Bugün enerjim sıfır, kendimi çok halsiz hissediyorum böyle yatsam 3 gün uyurmuşum gibi ağırlık var üstümde. Bebişten mi dün içtiğim ilaçtan mı bilmiyorum. Akşam mesaim var, mutfak berbat halde, yemek yapmam lazım falan derken bezdim :KK70:

Bugün enerjim sıfır, kendimi çok halsiz hissediyorum böyle yatsam 3 gün uyurmuşum gibi ağırlık var üstümde. Bebişten mi dün içtiğim ilaçtan mı bilmiyorum. Akşam mesaim var, mutfak berbat halde, yemek yapmam lazım falan derken bezdim :KK70:
canım ben de öyleyim akşamları 10da uyuyorum o yüzden 15:00'a kadar uykum gelmiyor allahtan ama 3ten sonra akşamı zor ediyorum. Evde artık bişey yaparken soluk soluğa kalıyorum kilodan mı vücut enerjisiz mi bilemedim

canım ben de öyleyim akşamları 10da uyuyorum o yüzden 15:00'a kadar uykum gelmiyor allahtan ama 3ten sonra akşamı zor ediyorum. Evde artık bişey yaparken soluk soluğa kalıyorum kilodan mı vücut enerjisiz mi bilemedim
Ben de erken uyuyorum genelde, hatta evden çalıştığım için yemek molası alıyorum diye çıkıp yarım saat bi saat uyuyorum bile gün içinde. Ama bugün uçtum yani vücudum kalkmıyor :KK43:

Hanımlar neler yiyorsunuz bi günde? Düzenli beslenen biri değilim evden çalıştığım için hep gidip bi şeyler atıştırarak günü geçirirdim ama şimdi öğün yapmak istiyorum. Ben şunları yiyorum dediğiniz menüleriniz varsa alırım bi fikir 🫶🏿
Canım hergün mutlaka bir yumurta yiyorum peynir yiyorum kahvaltıda domates salatalık , bir bardak süt mutlaka içiyorum dün mesela haşlama dana eti yedim suyuyla beraber yanına bulgur pilavı. Ara öğünlerde kuru kayısı kuru dut muz vs bu şekilde 😊

F9D5735A-99B5-46D0-B7D4-9CBE2BBFF7F6.jpeg
6+4 kalp atışını duyduk bugün çok şükür ❤️🙏🏻

Canım hergün mutlaka bir yumurta yiyorum peynir yiyorum kahvaltıda domates salatalık , bir bardak süt mutlaka içiyorum dün mesela haşlama dana eti yedim suyuyla beraber yanına bulgur pilavı. Ara öğünlerde kuru kayısı kuru dut muz vs bu şekilde 😊
Bugün hiç halim yoktu mesela bi şey hazırlamaya az önce şekerim mi düştü noldu elim ayağım boşaldı, dışarıdan söyledim maalesef. Bi düzene oturtmam lazım şu yemeği :KK43:

Kızlar benim aklım hep bebişte acaba iyi mi diye mesela hapşırıyorum panik oluyorum falan 😅 eve ultrason cihazı alasım var resmen asdfdg
Ben ağzıma en ufak bi şey atsam "hamilelikte..." diye Google'a koşuyorum jskfkf geçmişim sürekli hamilelikte kayısı yenir mi hamilelikte reçel yenir mi sorgularıyla doldu

Az pişmiş yumurta derken kızlar ne kadar bi az pişmişlikten bahsediyoruz? Ben normal tavada omlet gibi yapıyorum o iyi pişmişse mi giriyor

Az pişmiş yumurta derken kızlar ne kadar bi az pişmişlikten bahsediyoruz? Ben normal tavada omlet gibi yapıyorum o iyi pişmişse mi giriyor
Sıvı kalmasın içi, haşlanmış yumurtada kayısı vs olmamalı mesela. Poşe çekti canım geçen onu da yapmadım sıvı kalıyor içi diye. Ama omlette sorun olmaz baya pişiyor p

Doktor on gün içinde gel dedi ama bu cuma gitsem bişey görür müyüm ki 6+1 falan oluyo galiba cuma 🥹 çok gitmek istiyorum
Kalp atışına mı gidiyorsun canımcım? Bana da 10 gün dedi, 6+5 oluyor galiba, 6+1de de duyanlar var ama riske atmazdım ben olsam erken olabileceği için duymazsan iyice strese girersin

Kalp atışına mı gidiyorsun canımcım? Bana da 10 gün dedi, 6+5 oluyor galiba, 6+1de de duyanlar var ama riske atmazdım ben olsam erken olabileceği için duymazsan iyice strese girersin
Evet canım kalp atışı için. Ozaman bekliyim önümüzdeki haftayı mecbur yoksa daha çok stres olurum

ben günlük yeme düzenimi değiştirmedim hamilelikte de devam ediyorum. Çay ve kahve içemiyorum midem almıyor. Gazlı içecekler içmem paketli gıdalar sevmem zaten cips vs de dahil. Normal ev yemeği düzenime devam. ekstra dikkat de etmiyorum ama dediğim gibi zaten zararlı yiyecek alıskanlıgımda yoktu hiç.

X