Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Benim diğer gebeligimde toksoplazma pozitif gittiğimde söylesem belki test yapmaz tekrardan bu arada benimde kedim var cnm tuvaletini büyük kızım temizliyo aşısını daha bu ay başı yaptırdım arada opmeden duramıyorum bişey olmaz heralde ilk defa kedi bakıyorum 6 ay oldu
Valla ben de öpüyorum, kendimi suçlu hissediyorum ona karşı bebiş yapınca :))

Benim oğlan bu kisirlastircaktim ama ilk önce kendimi kisirlastircam 😂😂😂duman biraz beklesin
IMG-20240217-WA0016.jpg

Benim diğer gebeligimde toksoplazma pozitif gittiğimde söylesem belki test yapmaz tekrardan bu arada benimde kedim var cnm tuvaletini büyük kızım temizliyo aşısını daha bu ay başı yaptırdım arada opmeden duramıyorum bişey olmaz heralde ilk defa kedi bakıyorum 6 ay oldu
Ben kedime toksoplazma testi yaptırdım negatif çıktı rahat rahat öpüyorum o yüzden ama toksoplazma sadece kedide değil yıkanmamış yeşilliktede olur dışardaki yemeklerdeki salatalar o yüzden tehlikeli

Bende kilo olarak aynı durumdayım inanılmaz kötü göründüğümü düşünüyorum birde hamileliği daha duyurmadık herkes sana ne olmuş diyor aslında 4 kilo aldım ama zaten kilolu hamile kaldım sanırım diyetisyene baslayacagım . Umarım kalp atıslarını duymussunuzdur🌸
Evet evet duydum çok şükür. Dr da kilon var dedi hem sağlık açısından sorun hem insanın psikolojisini çok etkiliyor ister istemez. Sadece göbüşü çıkmış hamilelere özeniyorum ben 100 e yaklaşacağım belki dye kaygılanıyorum

Bende olmaz diye düşünüyorum tuvalete dokunmayınca kedilere de çiğ etten falan geliyor diye okudum zaten evdeki kedi çiğ şeyler yemiyor

Evt evet öyle çiğ köfte de hiç onerilmiyo yeşillikleri sirkeli suda yıkayıp yemek gerekir
Ben kedime toksoplazma testi yaptırdım negatif çıktı rahat rahat öpüyorum o yüzden ama toksoplazma sadece kedide değil yıkanmamış yeşilliktede olur dışardaki yemeklerdeki salatalar o yüzden tehlikeli

Bende olmaz diye düşünüyorum tuvalete dokunmayınca kedilere de çiğ etten falan geliyor diye okudum zaten evdeki kedi çiğ şeyler yemiyor

outoffit outoffit Merhaba Aralık anneleri. Ben de aranıza katılmak istedim. 6+5 haftalığız yaş 26 kalp atışlarını duymak için sabırsızlanıyorum ilk bebiş fakat randevum 7 mayıs inşallah sorunsuz atlatıcaz bu dönemi. Size bi soru sormak istiyorum benim mide bulantım hiç yok normal bi durum mu benim gibi olan var mı aramızda?
Canım hayırlı olsun inşallah mide bulantısı benim de hiçç yok

Benim de kedim var kızlar sabahları her yerini öpmeden evden çıkamıyorum. Aşıları falan zamanında yapılıyor o yüzden korkum yok. Tek kediyle büyüyecek bebek de benimki değil oluruna bıraktım o işi. Beraber takılırlar artık inşallah

X