Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Kızlar mısır gevreğine bakış açınız ne? Eski konuları okudum içerisinde vitamin mineral olduğu için ve süt tüketimini de desteklediği için tüketen çok olmuş. Normalde çok sık tatlı tüketen biriydim paketli şeyleri bıraktım öğrendiğimden beri, ara öğün olarak bana şu an mısır gevreği iyi geliyor aralarında biraz da bitter çikolata olduğu için o tatlı ihtiyacımı da alıyorum sanki ama emin olamadım

Kızlar mısır gevreğine bakış açınız ne? Eski konuları okudum içerisinde vitamin mineral olduğu için ve süt tüketimini de desteklediği için tüketen çok olmuş. Normalde çok sık tatlı tüketen biriydim paketli şeyleri bıraktım öğrendiğimden beri, ara öğün olarak bana şu an mısır gevreği iyi geliyor aralarında biraz da bitter çikolata olduğu için o tatlı ihtiyacımı da alıyorum sanki ama emin olamadım
Benim seker problemim oldugu icin normalde de misir gevregi yerine yulaf sut ve artik ne istiyorsam icine koyarak yaptigim ara ogunleri yiyorum. Misir ve turevleri sanki hep zararliymis gibi geliyor bana🤣 tatli ihtiyaciniz icinse cok guzel tarifler var granola yapabilirsiniz zevkinize gore ya da hazir granolalar da gayet iyi bence.

Eğer hurafeler doğruysa erkek gibi böyle genişlemesine gitmiş
Ay hiç anlamam :KK70: 10 gün sonra gel dedi canım kalp atışına. Aynı doktora gitsem mi pek emin değilim ama diğerine de gitsem 10 gün sonra giderim herhalde. Enfeksiyon için tekrar idrar bakarız demişti ama gittiğim hastane de bakar galiba

Onun yerine sekersiz doğal tatlandırıcılarla tatlandırılmış granola tüketebilirsin cnm mısır zaten genetiği bozulmuş bir gıda seker oranı da yüksek o gevreklerin bem tavsiye etnem dogrusu

Onun yerine sekersiz doğal tatlandırıcılarla tatlandırılmış granola tüketebilirsin cnm mısır zaten genetiği bozulmuş bir gıda seker oranı da yüksek o gevreklerin bem tavsiye etnem dogrusu
Benim seker problemim oldugu icin normalde de misir gevregi yerine yulaf sut ve artik ne istiyorsam icine koyarak yaptigim ara ogunleri yiyorum. Misir ve turevleri sanki hep zararliymis gibi geliyor bana🤣 tatli ihtiyaciniz icinse cok guzel tarifler var granola yapabilirsiniz zevkinize gore ya da hazir granolalar da gayet iyi bence.
Müsli almıştım onu tüketeyim madem 🥹

Bulantı başlamadı daha heralde😊 bulantı olunca tatlı hiç bir sey yiyemiyorum meyve dahil halbuki cok severim tatlıyı
Yok canım başlamadı :KK70: kahvaltıyı baya browni ile yapan biriydim o derece paketli ve tatlı düşkünüyüm sağlıksız olduğunu bilerek maalesef ama bıraktım, yine de hemen bırakınca enerji falan bırakmadı bende tabii

Kızlar merhabalar kalp atışını duydum çok az dinletti bebek küçükken zararılı olabilirmiş. bugün sata göre 7+2 ama ultrasonda 7+6 gözüktü. Plt değerim yüksekmiş pıhtılaşma ile ilgili bir şey. Perşembe tekrar gel dedi . Birde diyetisyene gözük dedi fakat devlet diyetisyenleri pek ilgili olmuyor yine bir bakacağım perşembe günü. Toksoplazma geçirmemişsin dedi kedim var evde tuvaletini temizleme çiğ et yeme dedi öyle

Ay hiç anlamam :KK70: 10 gün sonra gel dedi canım kalp atışına. Aynı doktora gitsem mi pek emin değilim ama diğerine de gitsem 10 gün sonra giderim herhalde. Enfeksiyon için tekrar idrar bakarız demişti ama gittiğim hastane de bakar g
Kese de yolk sac gorundu mu sende bende 5+3 te ultrasona girdim karindan yapti kese gorundu haftaya gel kesenin icinide goruruz kesen haftasiyla uyumlu dedi ama uolk sac olusmamis henuz telas yaptim sana yolktan bahsetti mi

Kese de yolk sac gorundu mu sende bende 5+3 te ultrasona girdim karindan yapti kese gorundu haftaya gel kesenin icinide goruruz kesen haftasiyla uyumlu dedi ama uolk sac olusmamis henuz telas yaptim sana yolktan bahsetti mi
Yok canım bu haftada sadece kese görürüz o da haftasıyla uyumlu dedi yolk sacdan bahsetmedi hiç

Sade soda içtim ben bi önceki hamileliğimde sudan midem bulanıyordu çok fazla. Bu hamileliğimde çok bulantım yok. Bi dene istersen hem sağlıklıda ama hamileliğin son aylarında bırakmak gerekiyormuş doğumu geciktiriyor diye duydum.
Geçen haftalarda çok tükettim onu limonla falan ama sonra ondan da bir soğudum, tiksinir gibi oldum. Şu aralar ayran kefir takılıyoruz, haftaya Allah büyük be arkadaşım :KK70:

Kızlar 5-6 haftalık hamileyim bende ağrı ve batmalar genelde sağ tarafta oluyor dün akşamda çok açık bir kahverengi akıntım oldu bugünde damla şeklinde çok az oldu tek taraflı ağrı ve batma olunca bir şüpheye düştüm sol tarafmda pek ağrı yok aranızda tek taraflı ağrısı olan var mı

X