Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Kızlar mısır gevreğine bakış açınız ne? Eski konuları okudum içerisinde vitamin mineral olduğu için ve süt tüketimini de desteklediği için tüketen çok olmuş. Normalde çok sık tatlı tüketen biriydim paketli şeyleri bıraktım öğrendiğimden beri, ara öğün olarak bana şu an mısır gevreği iyi geliyor aralarında biraz da bitter çikolata olduğu için o tatlı ihtiyacımı da alıyorum sanki ama emin olamadım
tatli olarak cikolata lokum vs yiyorum ben. disari ciksam sutlu tatli da yerim evde yapasim gelmiyor.. Ilk hamileligimde de canim tatli cekmisti yemistim cikolata.. kilo sorunum pek yok hamilelikte de cok olmadi ondan saldim ben de ne varsa yiyorum. ama su an bulantidan zaten canim birsey istemiyor

Kızlar 5-6 haftalık hamileyim bende ağrı ve batmalar genelde sağ tarafta oluyor dün akşamda çok açık bir kahverengi akıntım oldu bugünde damla şeklinde çok az oldu tek taraflı ağrı ve batma olunca bir şüpheye düştüm sol tarafmda pek ağrı yok aranızda tek taraflı ağrısı olan var mı
Benim de 5. Haftada falan sol tarafım ağrıyordu hatta acile gittim bunun için bir sorun mu var diye baktılar alttan ultrasonla gayet iyi rahim büyüyyor ondandır dendi ama benim kanamam olmadı bence kanama için progestan evde varsa kullanın yoksa acil doktora gidin o yazar birde baktırmış olursunuz iyi mi değil mi diye

Kese de yolk sac gorundu mu sende bende 5+3 te ultrasona girdim karindan yapti kese gorundu haftaya gel kesenin icinide goruruz kesen haftasiyla uyumlu dedi ama uolk sac olusmamis henuz telas yaptim sana yolktan bahsetti mi
Bende ilk gittiğimde yolk sac yoktu bebeğim endişe etme bugün kalp atışı duydum

tatli olarak cikolata lokum vs yiyorum ben. disari ciksam sutlu tatli da yerim evde yapasim gelmiyor.. Ilk hamileligimde de canim tatli cekmisti yemistim cikolata.. kilo sorunum pek yok hamilelikte de cok olmadi ondan saldim ben de ne varsa yiyorum. ama su an bulantidan zaten canim birsey istemiyor
Ben de bitter yiyorum 1 dilim canım çok isterse. Bulantı başlamadı bende ondan bu rahatlık herhalde :))

Benim de 5. Haftada falan sol tarafım ağrıyordu hatta acile gittim bunun için bir sorun mu var diye baktılar alttan ultrasonla gayet iyi rahim büyüyyor ondandır dendi ama benim kanamam olmadı bence kanama için progestan evde varsa kullanın yoksa acil doktora gidin o yazar birde baktırmış olursunuz iyi mi değil mi diye
Ben başından beri progestan fitil kullanıyorum yarın da randevum var inşallah bir sorun yoktur

Kızlar doktor 10 gün sonra gel dedi 6+5 oluyo herhalde ama eşim çalışıyor o gün. 6+4'te gitsem 1 günden bi şey fark etmez herhalde dimi

Yok canım başlamadı :KK70: kahvaltıyı baya browni ile yapan biriydim o derece paketli ve tatlı düşkünüyüm sağlıksız olduğunu bilerek maalesef ama bıraktım, yine de hemen bırakınca enerji falan bırakmadı bende tabii
Ayy inş hiç başlamaz beter bişi. Seversen tahin pekmez ya da kuru meyve, 1-2 hurmayla falan geciştirmeye calış tatlı krizlerini. Benim de canım hem tatlı istiyor hem içim almıyor tiksiniyo nası birseyse. 14 haftaya kadar falan sabretcez artık saglık olsun yeter ki😊

Kızlar 5-6 haftalık hamileyim bende ağrı ve batmalar genelde sağ tarafta oluyor dün akşamda çok açık bir kahverengi akıntım oldu bugünde damla şeklinde çok az oldu tek taraflı ağrı ve batma olunca bir şüpheye düştüm sol tarafmda pek ağrı yok aranızda tek taraflı ağrısı olan var mı
Benimde sağ tarafımda ağrı vardı hep bugün hiç yok göğüs hassasiyetim var sadece

Ayy inş hiç başlamaz beter bişi. Seversen tahin pekmez ya da kuru meyve, 1-2 hurmayla falan geciştirmeye calış tatlı krizlerini. Benim de canım hem tatlı istiyor hem içim almıyor tiksiniyo nası birseyse. 14 haftaya kadar falan sabretcez artık saglık olsun yeter ki😊
doktorum hurma yeme dedi bana dikkatli olun sizde düşük yaptırıyormuş ilk aylarda yiyince

X