Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bizimkide öyle ben minel istedim eşim ada iay sizde öyle yapın ama bence sen ikinci isimi düşün yinede baskın geliriz biz hamileyiz sonuçta

Yatak ikeanın hangi modelini aldınız? Bende hala karar veremedim yatak konusuna anne yanı olsun diye park yatak düşünüyordum ama beğenmiyorum şimdilik oda da yapmayacağız ikea modellerini düşünmüştüm ama onlar da anne yanı olmuyor sanırım

Bez alacak annişlerr bildirim geldi bana molfix pure soft ve baby turco almıştım öncesinde yenidoğan şimdi 2 numara molfix pure soft alayım diyorum alt değiştirme örtülerinde de aynı kampanya var

Eklentiler

• IMG_1392.png
    264,6 KB · Görüntüleme: 89
Ikea anne yanı olmuyor evet, ben de park yatak hiç beğenemiyorum. Kumaş olduğu için güvenli de gelmiyor bana ne bileyim. Sundvik modelini aldım, 2 veya 3 kademesi var sanırım 3-4 yaşına kadar işimizi görür gibi

ben taaa en başından anlaştım erkek olursa ben karışmam kız olursa sen dedim. Kız olduğu için Rüya koyuyoruz. Diğerlerinde gönlünden geçen olmadıysa kavga et valla hakkındır
Valla bı isim koyma meraklısı çıktı ya adam seninde bir fikrin var mı diye sor bakım bı yani Hazar da çok aman aman olsun dediğim bişey değil de ben erkek ismi bulamadım hadi dedim yanına koyayım neyse bakalım bu işin sonunda ne çıkacak isim bakacaz

Eee o zaman neler aldın paylaş bizimle

Maşallah çok güzel isim ben haylaz ve nazlı kızları çokk seviyorum amaa

Gaz sancısı olabilir mi agrı devamlıysa doktora danış derim ama biraz dinlen uzan geçebilir
Tansiyonum biraz yükselmis Allah'tan çalıştığım yerde tansiyon aleti vardı ölçtüm ara ara da kontrol ettim tansiyon düzeldi kalp atışım yeni yeni 98 lere düştü 100 un üzerindeydi doktorda sıcak da yapabilir dedi bakalım

Kızlarrr artık sıkıldım indirim var demekten civilde 2.ürüne 1 tl kampanyası var 24 saat sürecekmiş her üründe geçerli değil. İsterseniz bakın. Ben şunları aldım.

Eklentiler

• 0314C74D-8A63-49A3-BFEB-D52E2DB0E879.png
    193,9 KB · Görüntüleme: 78
İki isimli olup bundan memnun olan kimseyi görmedim, arkadaşlarım akrabalarım vs. Ben çok severim Naz ismini, Nazlı değil de Naz cool bir isim bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…