Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Dün Prilam içmedim sabahtan beri çok iyiydim son yarım saattir öğürerek hayatta kalmaya çalışıyorum 😂 kızçemin keyfi yerinde herhalde kıpır kıpır 🥰 kıymeti yokluğunda anlaşılan şeyler 1: Prilam 2: Ben ajfmskms
Benimki bugun hic hareket etmedi isyerini o da benim gibi sevmiyo belli uyumayi tercih etti😂😂

Dün Prilam içmedim sabahtan beri çok iyiydim son yarım saattir öğürerek hayatta kalmaya çalışıyorum 😂 kızçemin keyfi yerinde herhalde kıpır kıpır 🥰 kıymeti yokluğunda anlaşılan şeyler 1: Prilam 2: Ben ajfmskms
Maşallah ya 😂 Benimki de öyle hiç uslu durduğu gün olmadı, olmasını da istemem onun hareketlerini her hiss ettiğimde içimde kelebekler uçuyor, siz de öylesiniz bencee🫠 bir de erkek bebek tenbel oluyor derdiler😂 benimkisi 15 haftadan başladı kendini hiss ettirmeye

Maşallah ya 😂 Benimki de öyle hiç uslu durduğu gün olmadı, olmasını da istemem onun hareketlerini her hiss ettiğimde içimde kelebekler uçuyor, siz de öylesiniz bencee🫠 bir de erkek bebek tenbel oluyor derdiler😂 benimkisi 15 haftadan başladı kendini hiss ettirmeye
Ultrasonda da durmuyor zaten 😂 ben de çok mutlu oluyorum pat patlara, kelebek melebek yok bende tekmeliyor 😂

Kızlar bugün detaylı ultrasona gittim. Doktor bebek çok hareketli ve her şey yolunda dedi. O sırada tekme atıyordu zaten 🤭🤭 Yalnız söylediği bir şey kafama takıldı. Plasenta aşağı yerleşimli 28. Haftaya kadar yukarı çıkmasını bekliyoruz dedi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? Eğer yukarı çıkmazsa erken doğum riski oluşuyormuş sanırım.

Kızlar iki gündüz sol kasığımda nabız ve ağrı hissediyorum belimde ağrıyor ara ara bugün şeffaf su gibi akıntım oldu. Sanki böyle biri yazmıştı geçenlerde

IMG20240805193759.jpg

Pii yumuş yumuş oluyo duygusal

E bebek tekstil ürünlerinde 3 al 2 öde var. Bir de çark çevirince ayrıca kupon verdi birleştirebiliyorsunuz haberiniz olsunnnn

Bebislerin isimlerini kesin netlestirdiniz miiiiii 🥳
Bizim evde kavga yakındır bu konuda ama dur bakalım eşim Hazar istiyor en başından beri erkek olursa böyle olsun dedim tamam dedim yani bende çok istekli değildim bu isme ama aklımda bı erkek ismi de yok neden olmasın dedim. Ama geçenlerde şimdi oğlum iki isimli dedelerin ismini koyduğumuz için. E dedim şimdi buna da mı tek isim koymasak en azından annesi olarak bende bir isim koysam mi. Hazar Efe , Hazar Ege gibi aklıma geldi. Kısa bişey olsun söylemesi de zor olmayan. Ama eşim kabul etmiyor 😤 iyi valla ben dogurayim ben bütün sıkıntıyı çekeyim ismi sen koy dedim ama daha kavgasını etmedim bekliyorum zamanı var🤣
ya Hazar ismi bana çok havalı geliyor güzel bir seçim bence 🥰 bizde de Uraz ismi baskın şimdilik ara ara Teoman ismi de hortluyor 😅

Bizim evde kavga yakındır bu konuda ama dur bakalım eşim Hazar istiyor en başından beri erkek olursa böyle olsun dedim tamam dedim yani bende çok istekli değildim bu isme ama aklımda bı erkek ismi de yok neden olmasın dedim. Ama geçenlerde şimdi oğlum iki isimli dedelerin ismini koyduğumuz için. E dedim şimdi buna da mı tek isim koymasak en azından annesi olarak bende bir isim koysam mi. Hazar Efe , Hazar Ege gibi aklıma geldi. Kısa bişey olsun söylemesi de zor olmayan. Ama eşim kabul etmiyor 😤 iyi valla ben dogurayim ben bütün sıkıntıyı çekeyim ismi sen koy dedim ama daha kavgasını etmedim bekliyorum zamanı var🤣
Ata Barış bizimkinin inşallah 🫶🏿

Kızlar bugün detaylı ultrasona gittim. Doktor bebek çok hareketli ve her şey yolunda dedi. O sırada tekme atıyordu zaten 🤭🤭 Yalnız söylediği bir şey kafama takıldı. Plasenta aşağı yerleşimli 28. Haftaya kadar yukarı çıkmasını bekliyoruz dedi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? Eğer yukarı çıkmazsa erken doğum riski oluşuyormuş sanırım.
Önceliklee maşallah😍Evet canım bana da 13 haftalıkken plasenta aşağıda denmişdi 6 ayına kadar falan yukarı çıkcak dedi, 18 haftalıkken de ultrasonda oldum yavaş yavaş yukarı çıkıyor dedi😂 fark var yukarı çıkmış bir az

Malesef hiç ama hiç bir fikrimiz yok isim konusunda sebebi de bize 13 haftalıkken kız denmişdi ve kızımızın ismi de 5-6 yıldır hazırdı zaten 😂 ama 18 haftada erkek çıkınca kaldık böyle hiç bir fikrimiz yox🤣

X