Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bunların sıcaklığı ne kadar süre sabit tuttuğuda önemli canım ama termosda genelde stanley öneriyorlar en az 24 saat sıcak tutma özelliği var belki daha fazladır çeşitleri vardı galiba
Bende de var stanley bi de gecen sene skip hop almistim 400 tl idi suan 1400 oyuzden sulugunu da almadigima pisman oldum artik vermem o kadar para.

Kızlar napıyorsunuz ya ben çok uzak kaldım yakalayamadım bir zaman sonra ben bebek arabasıymış park yatakmış kıyafetmiş hepsini erkenden çok hızlı alıp kapadım resmen oda kurması hariç hiç bişey kalmadı idrar yolu enfeksiyonu olmak üzereymişim yatkınlık var diye antibiyotik başladım biraz sinirim bozuk. Sürekli su içip tuvalete gitmekten bezmiş durumdayım. Canım ne çalışmak istiyor ne ev işi yapmak istiyor öyle bi bıkkınlık enerjisizlik var üzerimde. Bir de yatılı misafirim gelecek iyice fenalıklar geldi bana. Neler kaçırdım acaba çok merak ediyorum of

Bıraktığın yerdeyiz ya hiç farkımız yok snfnf enfeksiyondan ben de bezdim

Kızlar tetanoz aşısı oldunuz mu ben kararsızım da
Sağlık ocağı aradı beni. Oglumda 2 doz olmusum bu sefer 1 doz yapsak yeterli müsait bı zamanda uğrayın dedi..kontrole gittim doktor yaptirabilirisn hiçbir sorun yok dedi. Bu hafta yaptırırım.oglumda da dedikleri ne varsa yaptırdım şeker yuklemesi falan da bı sorun yaşamadım ben

Kızlar detaylı ultrasona kaçıncı haftada girdiniz ben 18+1 yeni oldum da haftaya falan gitsem diye düşündum

Kızlar detaylı ultrasona kaçıncı haftada girdiniz ben 18+1 yeni oldum da haftaya falan gitsem diye düşündum
20 den sonra öneriliyor canım erken gidince beyinde kistler görülüyor veya böbrekte sıvı falan ileriki haftalar kayboluyor erken gidipte bunları öğrenirsen canın sıkılabilir en sağlıksı 21-22 hafta bence

21de gidicem canım ben, 20den önce önermedi doktorum
Benimkide kontrolde acele etme dedi bı ay içinde yaptırabilirsin randevu alsan yeterli dedi.4bin dedi aradigmiz her hatta doktorumuz yonlendirirse 3500 oldu. 45 dk 1 saat arasi ölçüm CD rapor fotolar falan bahsetti. Sen aklıma geldin bı an ayrı muayene ücreti var mı dedim. Şaşırdı kadın. Hayır zaten ultrason muayenesi olacaksınız siz bunun için geliyorsunuz dedi

Evet benimde aklıma kist olayı geldi o yüzden sormak istedim 21i bekleyin bende en iyisi

Bişi diyim mi kesin o hastanede de muayene ücreti yoktu aradığım kişi yanlış bilgilendirdi ama bi hasta kaybetti yapacak bişi yok snfnnf

kızlar benim grip devam ediyor, ateşim de var
ağlarken kusma geldi kustum 12. haftadan beri kusmayan ben 21. haftaya girmişim kusuyorum ağlamaktan oldu ama bulantım yok
Stres ağlamak falan bulantı yapıyor ya bende de bitti çok şükür bulantilar gün içindeki sabah bulantisi genelde devam ediyor da. İki gün önce canımı baya biseye sıktım o gün midemde tuhaflık başladı yani. Ağlamaktan olmuştur

Bişi diyim mi kesin o hastanede de muayene ücreti yoktu aradığım kişi yanlış bilgilendirdi ama bi hasta kaybetti yapacak bişi yok snfnnf
Hahahah bana da öyle geldi bence de çünkü muayane ücreti 2 bindir atıyorum detaylı olunca 3500 oluyordur o salak kızda ayrı ayrı zannetmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…