2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İçemiyorum çok ilginç canım istemiyor. Zaten kent slim grey içiyordum 4 nefeste bitiyordu. Onu da içmiyorum. Anlamadığım transferre kadar içtik neden tam transferden sonra yasak oluyor acaba
transfere kadar da içmemeliydik.
ben bıraktıktan sonra değerlerim normale döndü

Maşallah çok sevindim inşallah kan değerleriniz de güzel artar sağlıkla kucağınıza alırsınız aynı yerde tedavi gördüğümüz için pozitif sonuç almanız beni daha da bi sevindirdi
Çok teşekkür ederim canım.

Çok şükür kuzum estofreme başladım suan rabbim bidaha kist falan oluşmasına izin vermesin insallah

Geçmiş olsun.umudunu sakın yitirme.ins bidaki sefere
Teşekkür ederim fakat 5.denememdi yaşım da 37 bi tane embriyom var ama 5.gün 2bb kalitede iyi bi kalitede değil.Ama genetiğe gidip sağlıklı geldi onu denerim ama hiç umudum yok o kadar güzel embriyolarım vardı olmadı bunun olacağını hiç sanmıyorum

Bak benimde geçen sefer 2ve3 bc gibi biseydi ve tuttu.ilkinde kalite daha fazlaydı tutmadı.kalite önemli değil sağlıklı olup ilerlemesi önemli.bak ben inanıyorum sen umutsuzluğa kapılma olucajk

Bak benimde geçen sefer 2ve3 bc gibi biseydi ve tuttu.ilkinde kalite daha fazlaydı tutmadı.kalite önemli değil sağlıklı olup ilerlemesi önemli.bak ben inanıyorum sen umutsuzluğa kapılma olucajk
Yorumunuz beni çok mutlu etti teşekkür ederim Allah bebeğinizi size bağışlasın inş bakalım nasip son olacak zaten sonrasında denemeyi düşünmüyorum çok yıprandık eşimde ben de 6. denemem olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…