2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tamamdır yarın belli olur benimde yazarım☺️ bişey soracağım bu yumurta büyütme iğneleri sizde şişkinlik ve iştah açtı mı😂😂inanılmaz yemek yiyorum 😂stresten heralde 🙄
Bende pcos var diye aşırı şişkinlik ve ağrı yaptı opuya giderken doğuma girer gibi gittim opudan sonra rahatladım ama çok şükür herkeste aynı olmuyor ama

Bende variiimmm🫠🫠🫠 agustos 3.haftasi transfer olucamm cok heyecanli ve gerginim.2 embriyom var , biri 3.gun iyi kaliye 9 hucreli, biri 6.gun 3CC . Doktor 3.gun iyi kalite olani cozdurup 5.gune goturelim dedi ama ya gitmezse diye geriliyorum😫

Bende variiimmm🫠🫠🫠 agustos 3.haftasi transfer olucamm cok heyecanli ve gerginim.2 embriyom var , biri 3.gun iyi kaliye 9 hucreli, biri 6.gun 3CC . Doktor 3.gun iyi kalite olani cozdurup 5.gune goturelim dedi ama ya gitmezse diye geriliyorum😫
Gerilmeyin rahat olun Allah'a bırakın bol bol dua edin aşırı stresli bir dönem ama atlatacağız hep birlikte inşallah 🥰

Gerilmeyin rahat olun Allah'a bırakın bol bol dua edin aşırı stresli bir dönem ama atlatacağız hep birlikte inşallah 🥰
Ya valla sormayin bazen hic dusunmuyorum hic bir sey yasanmamis gibi😂 ama bazen bir geliyor aklima hungur hungur agliyorum ona aglarken baska sebebim varsa ona da agliyorum😂 iyice sasirdim artik

Ya valla sormayin bazen hic dusunmuyorum hic bir sey yasanmamis gibi😂 ama bazen bir geliyor aklima hungur hungur agliyorum ona aglarken baska sebebim varsa ona da agliyorum😂 iyice sasirdim artik
Hahah o bende de var ilaçlardan dolayı ya çok sinirli ya da çok mutluyum eşim sürekli tereddütte acaba yanlış birşey yaptım mı yapacağım mı korkusuyla yaşıyor canım benim😄

31 yasimdayim,ilk denememiz.Bir de bana opu oncesi doktor cok yumurtan var diyip durdu 2 embriyo kalinca moralim bozuldu yani bende bekliyodum bir suru embriyo 😂 of valla bilemiyorum ne olcak
Bende 27 benimde ilk denemem polikistik over mi vardı ondan mı çok dedi? Bende de pcos var 31 yumurta toplandı 21 dolu çıktı 19 döllendi kalan 8 tane

X