2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tablodaymışım zaten görmemişim şükür yazılabildik oraya çok mutluyum sonuçlarımız da güzel olur inşallah bu arada benm iğne de 3 günüm transfer daha belli değil ben olunca direkt söyleyeceğim

Nasıl olacak öyle belli değil falan

Kızlar iyi akşamlar bende geçen cuma opu oldum dün 10 yumurtam donduruldu. 3. Denemem olacak ilki 5aaydi tuttu ama kalp atışı olmadı, ikincisi 4bcydi hiç tutunmadi. Bukez Allah nasip ederse çift transfer istiyorum. İlk reglimi dün akşam oldum ikinci reglim de transfer hazırlığim başlayacak sanırım Eylül başı gibi olacak yine de buradan haberlesiriz derttaşlarım Allah hepimize bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah

Merhaba arkadşlar bende ayın 21 de ilaçlara başladım37 yaşındayım. İlk denemem. Cumartesi kontrolüm var. Sonrasında opu. için gün verecek. Sonrası nasıl ilerliyor hiç bilmiyorum 5 . Günden sonra taze transfer yapılıyor galiba ona nasıl karar veriyorlar acaba konuşmadık biz taze mi dondurulmuş mu diye.

Rahim kalınlığınız uygunsa yapıyorlar transferi birde hormon testi istiyorlar oda tamamsa oluyor taze transfer.

Rahim durumu ve hormonlara göre karar verir doktorunuz taze veya dondurulmuş a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…