2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar 18 eylülde 8 haftalıktan bebeğin kalbinin durması sonucu küretaj olmuştum. Sonra patoloji ve genetik incelemeye alındı. Genetik olarak trizomi 13 geldi sonuç olarak. Ben çok şükrediyorum. 7-8 cm çikolata kistleriyle ilk denememde gebelik elde ettim hem de sadece tek embriyo elde edebilip onu da 2. Gün transfer ettiğimiz halde. Trizomi 13 çok kötü bi hastalık erkenden küretaj olup sonlandırabildigim için şükür ediyorum bu sağlıksız gebeliğim daha da ilerleyebilirdi ilerki haftalarda böyle bir sonuç yaşayabilirdim. %10 ihtimalde doğum gerçekleşiyormuş bu hastalıkta doğum yapıp çok kötü bi sonuçla karsılabilirdim. Her şeyde vardır bir hayır.

Vardır bir hayır..gebe kalabiliyorsun canım olacak inşallah..bebeğini kucağına alacaksın hayırlısıyla nacizane tavsiyem bir dahaki denemeye embriyoya genetik yaptırmak bunun önüne geçer..en kısa zamanda olacak inşallah

Gençler fetal dna yaptıracak arkadaşlar kan vermeden önce sizlere de bir gün öncesinden kan sulandırıcı ilacı kullanmamanızı söylediler mi? Ama bende pıhtı sıkıntısı var bir gün boyunca kullanmamak risk oluşturur mu? Söyledim ama bana bebeğin kandaki DNA’sını etkilediğini söylediler. Risk oluşturuyorsa başlarım böyle işin içine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…