2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bana da çok saçma geldi cnm benim de boy 170. 74 kiloyum 10. haftada yaptırıcam. Uydurmuş sanki az
Ne bileyim canım belki de garanti olsun testin sonucu diye dedi ama kilom aşırı değil ya aynada görüyorum kendimi boyum olduğu için çok şey durmuyorum

Kızlar prosgestan iğneyi her gün mü vuruyorsunuz?
Ben progestan dex 25 mg göbekten sabah akşam yapıyorum kendime..daha önce progestan kullanmıştım her gün kalcadan yaptırmıştım..progestan dex daha pahalı sigorta ödemiyor ama daha konforlu..bu sefer bunu yaptık

Haklılar muhakkak ama benimki anlık durum yaşam kalitemi etkilemiyorsa kafama da takılacak düzeyde değilse rahatsızlığım ilaçlara yönelmiyorum. İlaçlar ciddi anlamda beni rahatsız ediyor çünkü

Hayirli aksamlar kizlar..
Benim bugün kontrolum vardi ve maglesefki bebegimin kalbi durmus. Doktorumda bende neden kaynakli cözemiyoruz. Bi kere daha yasamistim bu ikinci defa ayni seyler. Artik ne düsüncem napicam bilmiyorum bu 6.ci denememdi zaten. Gücüm takatim kalmadi. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun kizlar bu sürecler cok zor. Mahlesef elim sicak sudan soguk suya girmiyodu cok iyi bakiliyordum ama olmayinca olmuyor. Bosa kendinizi kasmayin yipratmayin hersey olacsgina variyor. Umarim saglikli bi gebelik gecirir saga saglim kucaklariniza alirsiniz
Dualarinizda banada yer verin. Direk kürtaja alinmicam öncesinde haplarla fitillerle kendilinden düsmesini denicekmisiz..
2 defa kürtaj önermiyorlar

Yaa cnm benim çok üzüldüm rabbim en kisa zamanda evladina kavuşmayı ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…