2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aynen canım bana da böyle dedi ama ben kalbimi de bozmuyorum yani fetal dna da bi hastalık çıkacağını düşündüğüm için yaptırmıyorum içim rahat etsin diye yaptırıyorum.

Kontrolum vardi kalp atisi icin gorduk ama dinletmedi doktorum.biz tercih etmiyoruz dinlemeyi onlar işin show kısmı bizim bebeklerimiz kıymetli dinlemiyoruz gormemiz yeterli dedi.durum iyi haftasiyla uyumlu dedi 2 hafta sonra tekrar kontrol ❤

Canim benim bildigim ikiz gebeliklerde cok onerilmiyor iki bebegin dnasini ayiramiyorlar galiba nerde okuduysam ikiz gebeliklerde onerilmez diyor
Benim doktorumda tam tersine ikiz gebelikte ikili üçlü tarama yerine kesin sonuç için fetal DNA testini önerdi. Ben araştırdığımda çoğu yerde de bu şekilde yazıyordu.

Katılıyorum size. Hatta ben ikili üçlü tarama vs de yaptırmayacağım. Kendilerini riske atmamak için hemen hemen her gebeye down sendromlu diyorlar. Bebek doğuyor hiç bir şeyi yok. Ne gelirse Allahtan kabulümüz. Rabbim hepimizin bebeklerini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. :)

Kızlar dün itibariyle iğneleri bıraktım son hormon ilacımı da içtim. :) Şuan 16.haftaya kadar progestan fitil, 30.haftaya kadar coraspin ve vitaminler kaldı. Vücut gerçekten hormonlardan sonra rahatlıyor. Sizlerin de inşallah en kısa zamanda biter ilaçlarınız ve daha rahat bir hamilelik geçirirsiniz :))

Kaçıncı haftanızdasınız.Maşallah bu arada

Kac haftalık oldunuz bende 2 hapı bıraktım iğneye devam ediyoruz

Aynı düşüncedeyiz :) amin inşallah
Çok sevindim sizin adınıza

Kızlar ben bugün yeni doktorla kontrollerime başladım. Bende kan pıhtılaşması var diğer doktorlarım bana doğuma kadar kan sulandırıcı iğne kullanacaksın demişti. Bu doktor 12. Haftadan sonra coraspin ile sadece devam edicez dedi. Bu şekilde iğneyi bırakacak olan var mı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…