2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ya tabiki öyle ama insanin kafasini kurcalıyor ister istemez bakalim hayırlısı inşallah güzel şeyler duyarm yarın gittiğim de.
Ee dayanabilecek misin gitmeden

Ya tabiki öyle ama insanin kafasini kurcalıyor ister istemez bakalim hayırlısı inşallah güzel şeyler duyarm yarın gittiğim de.
7 ekime kendi kadin doktorumdan terminim var. 4 ekimede ucagim var insallah bakalim. Zaten yurd disinda 10.cu haftadan sonra aliyolar sürekli ultrasyonla bakmazlar kalp dinlemede 12haftada olur. Ama beni kabul etti cünki türkiyede oldum tedaviyi. Anlatmam lagzim tüm olanlari vs vs ya

Yarın benimde ultrasonum var devlet Hastanesi'nde girdigim ultrason 3 gün geriden geliyordu yarın özelde randevum en son 12 gün önce gelmiştim buna benimkide yarın belli olacak inşallah büyümüş gelişmiştir

He senin yurtdisiydi tm tm cnm anladim

Yarın benimde ultrasonum var devlet Hastanesi'nde girdigim ultrason 3 gün geriden geliyordu yarın özelde randevum en son 12 gün önce gelmiştim buna benimkide yarın belli olacak inşallah büyümüş gelişmiştir
İnşallah cnm. Benim gittiğim ikiside özel ama ikiside farklı cikardi iste benimde buna 9.gun önce geldiğim bakalim yarın 9.Gün geçmiş olacak inşallah benimkide gelismistir büyümüştür çok merak ediyorum ya

İnşallah canım Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin her zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…