2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Valla ben anlamadım hemşire bana dediki öyle uzun süre yatmana gerek yok fitili atıp kalkabilirsin dedi ama çok afedersini kalkıncada geri geliyor o yüzden bi sormak istedim teşekkür ederim 🩵🤍
İtebildiğin kadar ileri it. Her halükarda bir bölümü geri gelecek zaten. Sıkıntı etme

Bende iyiyim şükür çok garip hissediyorum 😄 benimde doktor 3 4 gün cok dikkatli ol ama öyle yatakta yatmana gerek yok dedi
Yatarken ayak altına yastık koy ama ben öyle yapıyorum ben tansiyondan dolayı çok kalkmıyorum eşim başıma kaynanamla görümcemi bıraktı kaldırmıyorlar wc dışında

Kaliteleri güzel çıksın diye dua ediyorumm. Elde var sıfır ile başa dönmekten korkuyorum :KK43: geçmiş konularda benim gibi az olup 5. güne embriyosu gelen epey kişi gördüm benim de öyle olur inşallah. Hepimizin gönlünden geçen olsun inşallah
5. Gün neden genetik test mi yaptıracaksınız. 3. Gün embriyosu olarakta dondurabilirler buna doktor karar veriyor.

Ayy ablacım bende çift embriyo transferi oldum 4aa4bb 5.gün inşallah benimde tutar 🤗
Listemizin ilk gebesi sensin Maşallah 🧿🧿🧿
ne güzel genceciksin çok şanslısın :) kalpten inanıyorum tutacağına
umarım her şey çok güzel devam eder ve tamamlanır hepimiz için
ne isim koysak diye konuşacağımız günleri bekliyorum :)

ne güzel genceciksin çok şanslısın :) kalpten inanıyorum tutacağına
umarım her şey çok güzel devam eder ve tamamlanır hepimiz için
ne isim koysak diye konuşacağımız günleri bekliyorum :)
Ayyy inşallah Ablamm ağzından bal damlıyor 🥳🤗🤪🤩🤩🤩

5. Gün neden genetik test mi yaptıracaksınız. 3. Gün embriyosu olarakta dondurabilirler buna doktor karar veriyor.
Bilmem, genelde hep 5. gün yapılır ya o yüzden öyle dedim :) Ama genetik test de yapılacak zaten, sanırım benim doktorum çoğu transferden önce pgd yaptırıyor. Bana hiç sormadı bile yapalım mı diye, evrakları imzalarken hemşireden öğrendim:)) ama ona çok güveniyorum ve sorgulamıyorum, yaptıracağım ne derse.

Son düzenleme:
Bilmem, genelde hep 5. gün yapılır ya o yüzden öyle dedim :) Ama genetik test de yapılacak zaten, sanırım benim doktorum çoğu transferden önce pgd yaptırıyor. Bana hiç sormadı bile yapalım mı diye, evrakları imzalarken hemşireden öğrendim :KK70: ama ona çok güveniyorum ve sorgulamıyorum, yaptıracağım ne derse.
sizin doktorunuz kimdi ? yazmışsınızdır muhtemelen ama göremedim

Bilmem, genelde hep 5. gün yapılır ya o yüzden öyle dedim :) Ama genetik test de yapılacak zaten, sanırım benim doktorum çoğu transferden önce pgd yaptırıyor. Bana hiç sormadı bile yapalım mı diye, evrakları imzalarken hemşireden öğrendim :KK70: ama ona çok güveniyorum ve sorgulamıyorum, yaptıracağım ne derse.
Ayyy ne güzel

Prof. Dr. Ercan Baştu, her şeyiyle çok memnunum. O dediğim 40 yaşındaki arkadaşımızın doktoruydu aynı zamanda. 40 yaşında ikiz doğuma vesile olduysa bana da eninde sonunda bi bebiş yapar inşallah dimi :KK70:
siz güveniyorsanız mutlaka yapar. önemli olan sizin ne hissettiğiniz. yoksa baktığınızda ilaçlar standart, tetkikler teşhisler tedaviler aşağı yukarı aynı.
doktorla iletişim güven çok önemli bence.

insanın moralini yükseltiyor bi kere ki moral her şey değilse bile çoook şey.

ben hasteneye giderken doktorumu göreceğim diye mutlu oluyorum

Prof. Dr. Ercan Baştu, her şeyiyle çok memnunum. O dediğim 40 yaşındaki arkadaşımızın doktoruydu aynı zamanda. 40 yaşında ikiz doğuma vesile olduysa bana da eninde sonunda bi bebiş yapar inşallah dimi:))
:)) insallah maliyetli mi oldu toplamda fiyatlari nasil pgt dahil mi

Bugün aradıklarında ben meraklı olarak sordumda şey dediler 2 hücreli 3 hücreli 4 hücreli olmak üzere 12 tane dediler bu iyi mi oluyor kötü mü ben gene anlayamadım ilk deneyimim o yüzden aşırı çok soru soruyorum 😍😍

Bugün aradıklarında ben meraklı olarak sordumda şey dediler 2 hücreli 3 hücreli 4 hücreli olmak üzere 12 tane dediler bu iyi mi oluyor kötü mü ben gene anlayamadım ilk deneyimim o yüzden aşırı çok soru soruyorum 😍😍
Daha bölünmeye devam edecekler iyi gidiyo canım 🥰

siz güveniyorsanız mutlaka yapar. önemli olan sizin ne hissettiğiniz. yoksa baktığınızda ilaçlar standart, tetkikler teşhisler tedaviler aşağı yukarı aynı.
doktorla iletişim güven çok önemli bence.

insanın moralini yükseltiyor bi kere ki moral her şey değilse bile çoook şey.

ben hasteneye giderken doktorumu göreceğim diye mutlu oluyorum
Ne güzel:) sizin hangi doktordu?

Bilmem, genelde hep 5. gün yapılır ya o yüzden öyle dedim :) Ama genetik test de yapılacak zaten, sanırım benim doktorum çoğu transferden önce pgd yaptırıyor. Bana hiç sormadı bile yapalım mı diye, evrakları imzalarken hemşireden öğrendim:)) ama ona çok güveniyorum ve sorgulamıyorum, yaptıracağım ne derse.
O zaman 5. Güne kadar devam 😊

X