2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tam olarak aciklamadi. Doktor telefonla arayip genetik teste gonderdigimiz embryo saglikli cikmadi dedi. Ayrinti vermedi.
Olumsuz çıktığında neden kaynaklı olduğunu detaylı size açıklaması gerekiyordu,ayrıca sonuçla alakalı evrak da vermesi gerekiyordu.Bizde de olumsuz çıkmıştı (kromozomla alakalı),size yazdıklarım yapıldı.

İnsallah,değer düşük gelir diye,ya da sonrasında bir aksilik olur diye korkuyorum,sanırım bu korku hiç bitmeyecek😢
Korku hic bitmiyo ki canim benim degerim düsük basladi insallah güzel ilerler. 6.ci denemem.
Rabbim saglikli bi sekilde kucaklarimiza almayi nasip etsin valla zor sürecler cekmeyen bilmez. Burda Hepimiz biliyoruz bu aciyi ne yazikki..🥹

Korku hic bitmiyo ki canim benim degerim düsük basladi insallah güzel ilerler. 6.ci denemem.
Rabbim saglikli bi sekilde kucaklarimiza almayi nasip etsin valla zor sürecler cekmeyen bilmez. Burda Hepimiz biliyoruz bu aciyi ne yazikki..🥹
Allah inşallah yuzunuzu bu sefer güldürsün,içtenlikle söylüyorum benim bu 3. Denemem,5.yumurta toplamam,sizin 6.deneme...cok iyi anlıyorum sizi,her aşaması heyecanlı,korku dolu,merakla bekleyiş...Kalbimiz yipraniyor en çok...

Masallah gencsiniz 🤩 yas arttikca yumurtalarin genetik bozuk gelme ihtimali de artiyor. Ben 38 yasindayim o yuzden 2 tane koyduk, biri bozuksa biri tutunur belki diye 🥹
Her sey yas da degil ki iste neyse bakicaz artik allah bize 10.haftayi gormeyi ve fetal dna temiz gormeyi nasip etsin baska bir sey dusunemiyorum su an hic

Allah inşallah yuzunuzu bu sefer güldürsün,içtenlikle söylüyorum benim bu 3. Denemem,5.yumurta toplamam,sizin 6.deneme...cok iyi anlıyorum sizi,her aşaması heyecanlı,korku dolu,merakla bekleyiş...Kalbimiz yipraniyor en çok...
Allah ragzi olsun canim amin insallah tüm bu sürecte olanlara en dogru zamanda en hayirlisini nasip etsin Rabbim🤲🏻❤️ cok cok zor caanim ya bu son denemem biraz dinlenmek istiyorum olmazsa die yola girdim. Suan degerim düsük ilerliyor ama insallah düzelicek kalpten inaniyorum❤️

Anladım canım farklı çıkmış değerler arada kaç gün var bu değerlerin
Aynı gün içindeki değerler canım benim doktor zaten bunu farketmiş kendi merkezleri dışında hep başka yerden de tahlil istiyordu bizden her yerde o kadar farklı değer geliyor ki bi gün önce fitil kullanmama rağmen progestron 0.16 geldi düşün doktor dedi böyle olursa transfer kalır yanlış mı kullandın meğersem cihazlar sıkıntılı oluyormuş

Kızlar sabahki kasılmadan endişelendiğim için gidip kan verdim.
16. Gün 3582 çıktı.Yarın kese görmeye gideceğim.Bu arada yolda hasta bir kedi gördüm.Veterinere götürdüm.O arada doktorum aradı.İyice bir fırçaladı. Siz siz olun dışardaki krdilere dokunmayın. Banyoya girdim alkolle yıkandım falan 😵‍💫 İnsan nasıl bırakır gider
Aaaa neden ki ben de 10. Gün tahlil verirken iki yavru kedi geldi yanıma onları sevdim elimi yıkadım sonra

Aynı gün içindeki değerler canım benim doktor zaten bunu farketmiş kendi merkezleri dışında hep başka yerden de tahlil istiyordu bizden her yerde o kadar farklı değer geliyor ki bi gün önce fitil kullanmama rağmen progestron 0.16 geldi düşün doktor dedi böyle olursa transfer kalır yanlış mı kullandın meğersem cihazlar sıkıntılı oluyormuş
Anladım canım o zaman hata olmuş. Bizim merkez keseyi görünce progesteronu ölçüyor o zamana kadar da fitili falan kullanmaya devam ediyorsun.

Canım 12.haftaya kadar mı bilmiyorum değer yüksek çıkınca doktor bıraktırıyor bazen
Hımmm hadi bakalım cumartesi belli olur o zamn kese muayenesi var o zaman söyler her şey olumluysa o zamn ama sanki bana demişti bunu ilk üç ay kullanacaksın diye tehlikeli dönem geçene kadar yani

Hımmm hadi bakalım cumartesi belli olur o zamn kese muayenesi var o zaman söyler her şey olumluysa o zamn ama sanki bana demişti bunu ilk üç ay kullanacaksın diye tehlikeli dönem geçene kadar yani
Kullan canım zararı yok zaten diye biliyorum belki bana da kullan dicek bakalım 😊

Kızlar sonucu pozitif olanlar kasık ağrısı yasiyormusunuz? Benim sol kasığımda ki ağrı hiç geçmedi ara ara sağ kasığada geciyo ama genelde sol taraf ağrıyor bide orda bir şişlik varmış gibi hissediyorum

X