2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hımmm hadi bakalım cumartesi belli olur o zamn kese muayenesi var o zaman söyler her şey olumluysa o zamn ama sanki bana demişti bunu ilk üç ay kullanacaksın diye tehlikeli dönem geçene kadar yani
Benim merkezde 3 ay kullandırıyor diye biliyorum cnm ben fitili

Kızlar sonucu pozitif olanlar kasık ağrısı yasiyormusunuz? Benim sol kasığımda ki ağrı hiç geçmedi ara ara sağ kasığada geciyo ama genelde sol taraf ağrıyor bide orda bir şişlik varmış gibi hissediyorum
Benim cok nadir geliyor kasiga ağrı benim rahmim de sızı oluyor böyle değişik her gün yaşıyorum bu sızıyı özellikle bu saatlerde ama dayanilamayack gibi birsey değil rahme aniden birşey oluyor böyle

Benim cok nadir geliyor kasiga ağrı benim rahmim de sızı oluyor böyle değişik her gün yaşıyorum bu sızıyı özellikle bu saatlerde ama dayanilamayack gibi birsey değil rahme aniden birşey oluyor böyle
Benimde kasıklarımda rahatsızlığım var gün boyu hiç geçmiyor o ağrı ama şiddetli de değil öyle

Arkadaşlar 7cm çikolata kistim var.doktorum 3 aylık süreç vermişti. Doğal yolla hamile kalmam için ama olmadı. Ya ameliyat ya da tüp bebek tedavisi dedi. Yarın rahim filmim çekilecek sanırım o zaman kesinleşecek. Ameliyat istemiyorum. Tüp bebek şansım ne kadar onu da bilemiyorum.Benim gibi olan var mı ?☹️

Arkadaşlar 7cm çikolata kistim var.doktorum 3 aylık süreç vermişti. Doğal yolla hamile kalmam için ama olmadı. Ya ameliyat ya da tüp bebek tedavisi dedi. Yarın rahim filmim çekilecek sanırım o zaman kesinleşecek. Ameliyat istemiyorum. Tüp bebek şansım ne kadar onu da bilemiyorum.Benim gibi olan var mı ?☹️
Benimde kistim var ama cm olayini bilmiyorum engel değil demişti bana Dr kiraz büyüklüğünde demişti ama cm vs bilmiyorum

X