2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sen keseyi gördün sanırım değil mi ne kadarliksiniz tam olarak
Bugun 5+1 keseyi gormedik henuz cumartesi gormek icin gidecegiz ama cok korkuyorum doktor ayrica bana pgt yaptir dedi ve iki embriyo gonderdik ikisi de sagliksiz cikti simdi pgtsiz olani transfer ettirip tutunca 10.haftayi gorup fetal dna temiz gelene kadar sevinemiuorum bile nefes alamiyo gibiyim

Bugun 5+1 keseyi gormedik henuz cumartesi gormek icin gidecegiz ama cok korkuyorum doktor ayrica bana pgt yaptir dedi ve iki embriyo gonderdik ikisi de sagliksiz cikti simdi pgtsiz olani transfer ettirip tutunca 10.haftayi gorup fetal dna temiz gelene kadar sevinemiuorum bile nefes alamiyo gibiyim
Dondurulmuş embriyolari tekrar cözdürülüp genetiğe mi yollandi yani ?

Yok yok direkt uc embriyomuz oldu ikisini pgt yaptirdik birini yaptirmadan dondurduk yaptirdiklarimiz kotu geldi yaptirmadigimizi transfer ettik
Anladim cnm bende bebegimin gelişimi durunca kalanlari yollamka istediğimi soylemistimde ona pek olumlu bakmadilar ondan sordum sanada. Sen en son adet tarihine gore tarih verdin sanırım değil mi benim 2 agustos yani 4+6 olarak gözüküyorum ben

Anladim cnm bende bebegimin gelişimi durunca kalanlari yollamka istediğimi soylemistimde ona pek olumlu bakmadilar ondan sordum sanada. Sen en son adet tarihine gore tarih verdin sanırım değil mi benim 2 agustos yani 4+6 olarak gözüküyorum ben
Benim doktorum da dondurulmusu cozdurup gondermek istemedi o yuzden pgtsiz transfer oldum sen de benim gibi korkuyo musun? Ben hic sevinemedim herkes mutlu ama ben sanki uzgun gibiyim kimse de anlamiyo ama sadece sagligi icin endise ediyorum. Evet sat benim 31 temmuzdu ona gore soyledim hic ulturasonla bakilmadiig icin bilmiyorum aslinda kac

Benim doktorum da dondurulmusu cozdurup gondermek istemedi o yuzden pgtsiz transfer oldum sen de benim gibi korkuyo musun? Ben hic sevinemedim herkes mutlu ama ben sanki uzgun gibiyim kimse de anlamiyo ama sadece sagligi icin endise ediyorum. Evet sat benim 31 temmuzdu ona gore soyledim hic ulturasonla bakilmadiig icin bilmiyorum aslinda kac
Evet bende cok korkuyorum ilk transferimde kalp atışını alamadik o yüzden ekstra korkum var. İnşallah sağlıklı şekilde ilerler.

benm hemşirem de en derine iteceksın dedi ve ilaçları nasıl kullanmam getektıgıne dair notlar onlar bi kagıt verdi orda da fitilin yanında uyguladıktan sonra 10 dakıka yatın yazıyor.. ben gunde 3 defa 8 saat arayla kullanıyorum biri iş yerinde oldugum saate denk geliyor yatacak yer yok uygulayıp masamdan kalkmamaya çalışıyorum.. eger bi işim olurda kalkmak zorunda kalırsam yürürsem falan fitilin aktıgını görüyorum.. çamaşırımda beyaz lekeler oluşuyor hemen ama evdeki saatlerde 15-20 dakıka hiç kalkmıyorum o zaman akıntı olmuyor
Ya işte sürekli evde ilaç saatlerini bekleyecekmişiz gibi düşünüyor hepsi ama bak iş güç sahibiyiz nasıl yapacağız ben öğretmenim mesela yapıp oturma olayı olmuyor neyseki tatil dönemindeydik ama şimdi okulda başlayacak bakalım ilaç saatleri ile ilgili gerekirse bi düzenleme yaptıracağım

Ya işte sürekli evde ilaç saatlerini bekleyecekmişiz gibi düşünüyor hepsi ama bak iş güç sahibiyiz nasıl yapacağız ben öğretmenim mesela yapıp oturma olayı olmuyor neyseki tatil dönemindeydik ama şimdi okulda başlayacak bakalım ilaç saatleri ile ilgili gerekirse bi düzenleme yaptıracağım
herkesın hikayesi hayatı farklı ama amacımız aynı anne olmak 🙏😊 allah kolaylıgını verir merak etmeyin bızler maalesef bugunlere kolay gelmedıgımız için hep endişeliyiz ama allah ol dedikten sonra ilaç akmış akmamış yürümüşüz yatmışız hiç önemi yok her türlü tutunur da büyürde ben artık böyle düşünüp sakinleşmeye çalışıyorum 😊

Tabi ya doktorlar için her hasta ayrı bir tedavi süreci bildikleri vardır muhakkak evet senin iğneler yoktu doğru. şu fitil olayında bana bi saat yat dediler sırt üstü transfer öncesi de öyle demişlerdi bide sürekli en derine iteceksin diye uyarıyorlar bundan dolayı eve misafir kabul edemiyorum bi saat yatmak sırt üstü büyük zaman kaybı öyle oluyorsa doktora sorayım ben de yatmamaym
Bana da doktor yatamıyorsan otur biraz çıkmaması için dedi ama farkettiğim uzun süre yattığında daha iyi emilmiş oluyo okula giderken 20 dk uzandığım için emilmeden çıkıyormuş gibi hissediyorum

Canim benim degerimde düsük bugün bende kan verdim geldim sonucu bekliyorum. Gec tutunmustur insallah icini ferah tut❤️
Rabbim gönlümüze göre versin insallah.
Sen ne yaptın canım ? Çıktı mı sonuclarin? Ben her seferinde başka yerde verdim kan inşallah merkez farkından dolayı olmuştur diye umut ediyorum ama bu değerler tatmin etmedi beni ilk gebeligimde 2 3 kat artıyordu 2 günde 🥺
İçini ferah tut artış göstermiş düşüş olsaydı kimyasal olurdu
Artış göstermiş ama 14. Günden sonra da kimyasala dönen var eğer 2 gün sonra 2 kat artış yoksa sonrasında dususe geçiyor zaten 🥺

Kızlar sabahki kasılmadan endişelendiğim için gidip kan verdim.
16. Gün 3582 çıktı.Yarın kese görmeye gideceğim.Bu arada yolda hasta bir kedi gördüm.Veterinere götürdüm.O arada doktorum aradı.İyice bir fırçaladı. Siz siz olun dışardaki krdilere dokunmayın. Banyoya girdim alkolle yıkandım falan 😵‍💫 İnsan nasıl bırakır gider

Son düzenleme:
X