2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnan ben kendimi hep tuttum kan tahlili vermemek için ama 4. Günden buyana gebelik testi yapıyorum 4,5,6,7 silikti 7 günden sonra koyulaşmaya başladı pozitif gibi görünüyor ama bakalım önemli olan kan tahlili ve artış
Çatlatma iğnesi yaptırmış mıydınız? İnşallah pozitiftir

Dondurulmuş embrıyo benim 2 ay rahim dinlendirmesi yaptım yani çatlama iğnesini vurulalı 2 ay geçti inşallah pozitiftir yarın kan testindeki değer önemli🫣
Benimde öyle dondurulmusu transfer edecekler yarın ama bana çatlatma iğneside yaptılar bir hafta once hala etkisi gitmemiş. Sizin kesin pozitif o zaman sağlıkla gelsin bebiş 🙏

Kızlar bende çift embriyo transferi istiyorum da ikisi de tutarsa riskleri fazlaymis. Siz ne düşünüyorsunuz

Yat dinlen kendine dikkat et mutlu haberler alırız hep beraber inşallah pozitif tut kendini ❤️
Sağol kuzum inşallah ❤️
Allahım şifa versin dikkat et kendine
amin inşallah kuzum
🙃 yani bi yarım saat bi saat işlemden çıkıp daha sonrası tekrarlamayı kastetmiştim 🤗
haa öyleyse orda 5 dk dinlenelim dediler sonra başladıklarında transfer olmuş embriyoyu bırakıyoruz şu an bile demedi .. bende kendimi kasıyodum o ara ama istemsiz yani . İlki çok rahat geçmişken ikincisinde böyle olmak beni çok huzursuz etti

X