2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sağol kuzum inşallah ❤️

amin inşallah kuzum

haa öyleyse orda 5 dk dinlenelim dediler sonra başladıklarında transfer olmuş embriyoyu bırakıyoruz şu an bile demedi .. bende kendimi kasıyodum o ara ama istemsiz yani . İlki çok rahat geçmişken ikincisinde böyle olmak beni çok huzursuz etti
CANIM SEN Mİ RAHATSIZLANDIN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

stresten mi iğne mi ne düşürüyor bu kadar
Aşkım bilmiyorum ki valla bi bilsem . Hastaneyi aradım bizlik bi durum yok transferi yaptık havalardandır diyorlar stres yapma diyorlar zaten yapmıyorum ki artık bıraktım hatta doktor arayışına girdim yeni süreçte ne yapabilirim diye ama dün akşam feleğim şaştı sabah erkenden kaynanam geldi sağolsun şimdi yanımda ayran içtim 11-6 oldu tansiyon

Yeterli bence aşırı sıkışık olmaz kasarsin kendini bu defa tutabilecek seviyede olman yeterli

Naptın canım test yaptınmı ben sabah kan verdim değerim 500.78 çıktı çok şükür hamileyim 15 gün sonra keseyi görmeye gidicem
hayırlı olsun canım sağlıklı bi gebeliğin olsun İnşallah. Kaçıncı gün embriyosuydu bide ilk transferiniz mi?

Aşkım bilmiyorum ki valla bi bilsem . Hastaneyi aradım bizlik bi durum yok transferi yaptık havalardandır diyorlar stres yapma diyorlar zaten yapmıyorum ki artık bıraktım hatta doktor arayışına girdim yeni süreçte ne yapabilirim diye ama dün akşam feleğim şaştı sabah erkenden kaynanam geldi sağolsun şimdi yanımda ayran içtim 11-6 oldu tansiyon
Zaten bu süreçte dinleneceksin yatarsın streste geçti gitti çok şükür olumlu olur herşey inşallah sıkma canını bende sabah iğnemi yadırmaya gittim aile hekimliğine kan testi verdim bekliyorum bakalım hayırlısı şuan benimde gözlerim kararı stresten hep bunlar canım

Zaten bu süreçte dinleneceksin yatarsın streste geçti gitti çok şükür olumlu olur herşey inşallah sıkma canını bende sabah iğnemi yadırmaya gittim aile hekimliğine kan testi verdim bekliyorum bakalım hayırlısı şuan benimde gözlerim kararı stresten hep bunlar canım
Hadi inşallah pozitif sonuç bekliyoruz ❤️❤️❤️❤️

X