2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sıkıntı stres yapmayın sürece odaklanın. Ve pozitif düşünün inşallah güzel haberler alırız hepimiz
T tupbebekhikayemm
Kızlar saat 9 da baygınlık geçirdim eve ambulans geldi kustum şeker ve tansiyon düşük çıktı evde müdahale ettiler şimdi iyiyim çok şükür

T tupbebekhikayemm
Kızlar saat 9 da baygınlık geçirdim eve ambulans geldi kustum şeker ve tansiyon düşük çıktı evde müdahale ettiler şimdi iyiyim çok şükür
Çok geçmiş olsun yazıklarını okudum baya bi insanların yazdıklarına cevap vermişsin kafanı daha çok ağırtmak istemedim inşallah çok güzel sonuçlar alırsın stres ve üzüntüden olmuş olabilir belkise tamamen psıkolojıktır kendine dikkat et inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur

Bi kaç yerde okudum çatlatma iğnesiyle ne alakası var benim de 10 gün oldu ç iğnesi olalı, sonucu mu yanlış çıkarıyor, olayı ne? Yarın dayanamayacağım kan testi için gideceğim herhalde ya
Evet onda sanırım hcg hormonu oldugu ıcın pozıtıf cıkıyor vucuttan atılana kadar.

Canım erken gebelik testi mi yapıyorsun hangisiyle çıkıyor
ilk predictor test yaptım çıktı sonra farklı testlerde yaptım hepsinde pozitif gösterdi bence kan testi için erken verirsen değerin düşük çıkıcak ve stres yaparsın ben 12. Güne kadar bekledim yarın ola hayrola istersen sende idrar testi yap yarın çıkma ihtimali var

Eklentiler

• IMG_0222.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 19
Yarın alayım ben de o zaman teşekkür ediyorum inşallah pozitifi görürsün

Geçmiş olsun neden olmuş acaba aç filan mi kaldın ilaçlardan mi oldu ki
Gecmiş olsun canım ya neden öyle oldun
Çok geçmiş olsun canım stres yapma ilaçlardan mı acaba doktora bi sorsanız bol bol su için
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim neden oldu bende bilmiyorum ama geçen de kötüleşmiştim size demiştim burda da iğneden sonra kötü oluyorum diye bu kez vurmadan kötülendim . Tansiyon 9:4 geldi şeker 90 geldi tok karnına bide bende anlamadım neden oldu yarın hastaneyi arar bilgi veririm doktora şimdilik iyiyim çok şükür
A ardesenn sağol canım benim çift transfer oldum inşallah bebişlerim benimledir

Ay kuzum benim şimdi nasılsın? İlaçlardan dolayı falan mı olmuş?
Şimdi iyiyim kuzum benim . İnan bende bilmiyorum ambulans ekibi iğneye bakmış olabilir misin fobin var mı falan diye sordu kan tutuyor ama iğneyi bi şekil yapıyorum biraz o biraz gün içi stres bi anda ayağa kalkmam falan galiba hepsi etken

Stresten düşünmekten uzak tut kendini inan biliyorum zor ama bu cok etkiliyor durumu gececek iyi olucaksın bol bol suyunu iç dinlen evinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…