2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Selam canım
Dün kahverengi akıntı oldu, Dr normalde çarşamba gel demişti ama akıntıyı duyunca çağırdı ve gittik. Kese görüldü kalp atışı duyuldu, şükür şimdilik hersey yolunda 🧿🧿🧿. Sende durumlar nasıl?
Maşallah maşallah Allah'ım minigini sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat eylesin 🤲💐 hayallerinden bile daha güzel daha sağlıklı gebeliğin olsun. 💐🤲😊progesteron iğne kullanıyor musun? Benim hekimim önceden prolutex kullandiriyordu sonra progestan dex ile değiştirdi. Son zamanlarda akıntı şeklinde de olsa kanama ile dönen hastalari olmuş bu yüzden ilacı değiştirmiş.

Maşallah maşallah Allah'ım minigini sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat eylesin 🤲💐 hayallerinden bile daha güzel daha sağlıklı gebeliğin olsun. 💐🤲😊progesteron iğne kullanıyor musun? Benim hekimim önceden prolutex kullandiriyordu sonra progestan dex ile değiştirdi. Son zamanlarda akıntı şeklinde de olsa kanama ile dönen hastalari olmuş bu yüzden ilacı değiştirmiş.
Amin canım, çok daha güzelleri senin olsun 🙏 Progestan dex kullanıyorum. Kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullaniyordum. Coraspin’i kesti. Rahimde herhangi bir kanama görmedi 🤷‍♀️ kanama görmeyince rahat olun dedi 😬 bu iki gün evde dinlen pazartesi rutinine devam dedi.

Amin canım, çok daha güzelleri senin olsun 🙏 Progestan dex kullanıyorum. Kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullaniyordum. Coraspin’i kesti. Rahimde herhangi bir kanama görmedi 🤷‍♀️ kanama görmeyince rahat olun dedi 😬 bu iki gün evde dinlen pazartesi rutinine devam dedi.
Amin cümlemizin her anımız güzel olsun yıllar sonra bile mutlulukla huzurla hatırlayalım 🥰💐🤲 bende coraspin + clexane kullanıyorum. Elhamdülillah rahimde kanama olmamasina çok sevindim 🧿🤲İnşallah bir daha böyle bir korku yaşamazsın canım 🤲💐

Maşallah 4.gunde böyle çıktıysa vardır Allah'ın izni ile kötü düşünmeyin
Insallah canim benim hem 2bb hem pgtsiz doktor hic umutlu degildi glue yapalim dedi ama aklimda acaba ondan mi boyle cikti diye suphe var 6gun sonra kan verecegim o zamana kadar artar insallah🙏🏻🙏🏻

Sana Doktor Cem Çelik i bi araştır derim.. lakabı yeşil dev.. dünyanın en iyi 3 tüp bebek merkezinden birindeydi Bahçeçi diye.. şimdi sanırım kendi yerlerini açmışlar.. biz doktorumuzun peşinden gittik sonuç çok şükür.. bi bak bence..
Merhaba ben de ilk kez başlayacağım Erbil yağmur dedi doktorum.Ben de instadan Cem hocayı görmüştüm kafam çok karışık ..

Teşekkür ederim iyiyim çok şükür keseleri gördüm çift🤭 kalp atışları kaldı hayırlısıyla onlarıda görürüz inşallah siz nasılsınız nasıl gidiyor 🌸
İyiyiz bizde ☺️ evde dinleniyoruz 😊
eve ultrason cihazı alıp almamak arasındayım 😁😁😁😁
Meraktan çatlayabilirim. 1 hafta geçmiyor. Salı günü gittiğimde 6 haftalıktı tam hem kalp sesini hem keseyi görmüştüm. Hatta kalp sesi çok az geliyordu ben bi panik oldum. Daha yeni olmuş ondan dedi doktor. Bu haftaki kontrolü iple çekiyorum 😁

Benim doktorum sakin bir gebelik dönemi gecirmelisin dedi. Kronik hastalıklarımdan dolayı son yıllarda gittiğim birkaç doktor gebe kalsan bile şunu şunu yaşama olasiligin yüksek dedi durdu. Ama tüp bebek doktrum stres yaşarsan eğer iş yerinde mümkün olduğunca raporla izinle geçir, hayatını sakin yaşa beslenmene şekerine tansiyonuna dikkat et ben sorun yaşayacağını sanmıyorum dedi dünyalar benim oldu. Umutvari şeyler duymaya ne çok ihtiyacım vardı. 🥹 Bu benim görüşüm kabul etmeliyiz ki biz normal gebe değiliz daha hassas davranmalıyız. İnşallah 10 gün sonra tamamen toparlamis olursun ve bir daha asla kaybetme korkusu yaşamazsın 🤲💐
Amin hepimiz sağlıkla kavuşalım. Tabi normal gebe kalanlar zaten fark edene kadar 5-6 haftayı buluyor. Biz ilk haftadan biliyoruz. Gün gün sayıyoruz. O yüzden hassas olmayız. Ben ilk başta transfer olunca normal ev işlerini yaptım ağır kaldırmak haricinde tutunca da normal çamaşır sepeti falan taşıdım ondan oldu bence 🤷🏼‍♀️ gerçi olacağı varsa tuvalete giderken de olur da işte bizimki bahane dünyası 🤷🏼‍♀️. Sağ Salim büyüsünler artık 😁

İyiyiz bizde ☺️ evde dinleniyoruz 😊
eve ultrason cihazı alıp almamak arasındayım 😁😁😁😁
Meraktan çatlayabilirim. 1 hafta geçmiyor. Salı günü gittiğimde 6 haftalıktı tam hem kalp sesini hem keseyi görmüştüm. Hatta kalp sesi çok az geliyordu ben bi panik oldum. Daha yeni olmuş ondan dedi doktor. Bu haftaki kontrolü iple çekiyorum 😁
Bende nasipse cumartesi gidicem hayırlısıyla duyarız inşallah güzel sonuclar alalım hepimiz😍

Merhaba düşük amh mi acaba amh niz kaç? Bende düşük amh ile bu ay tedaviye başladım benimde tek yumurta idi sonradan bir tane daha göründü ama yumurtalarım gelişim göstermedi gonalf 150 ve meriofert kullanmıştım. Opu bile olamadim tedavim iptal aşamasında o yüzden sormak istedim
Merhaba ama 0.9 dış gebelik boş gebelik öyküm var 1 tane dondurulmuş embriyom var yorucu süreçler ah özellikle dış gebelik inşallah bizimde sağlıklı bebeklerimiz olur ne olur üzülmeyin morel önemli

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım . İlk tüp bebek transfer im pozitifti m oğlum 3 yaşında. Ayın 21 inde ikinci transferim oldu. 5. Gün AA kaliteli tek embriyo. Bugün 4. Günüm banada dua edin doktorum umutluydu ama niyeyse içimde bı huzursuzluk var..

X