2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba ben iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın 😊 miniğin nasıl inşallah herşey hayalinden daha güzel ilerliyordur 🧿💐 cuma günü elhamdülillah keseyi gördük inşallah kalp atışıni duymak için bekliyorum ❣️🤲
Çok şükür nasip edene 🤲
Bizde iyiyiz bu hafta kanamam oldu çok şiddetli düşürdüm sandım doktora gittik hep keseyi gördük hem kalp atışını çok şükür 🙏🏻
Haftaya bi daha gitcez kontrole. Ben yatıyorum evde 😁

Çok şükür nasip edene 🤲
Bizde iyiyiz bu hafta kanamam oldu çok şiddetli düşürdüm sandım doktora gittik hep keseyi gördük hem kalp atışını çok şükür 🙏🏻
Elhamdülillah 🤲🧿 Allah'ım esirgesin korusun kollasin. 🤲 Korkutmus seni biraz miniğin ama elhamdülillah sevinç haberi olmuş elhamdülillah🧿 🤲❣️ bende evde takılıyorum tüp bebek merkezine gidiş geliş harici dün ilk defa dışarı çıktım. Kalp sesini duyana kadar dışarı çıkmak yok diyor ailem sagolsunlar ama bunaldım evde günlerdir. 😵‍💫😊 Allah'ım bana sana ve isteyen dünyadaki herkese sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatları kolaylıkla nasip etsin 🤲 💐

Bence var. Erken olmasına rağmen belirgin çıkmış hatta 🌸
Çift embriyo mu transfer edildi ?
Hayir 1 tane 5.gun embriyosu ustelik 2bb kalitesi ama bilemedim glue islemi de yapmislardi insallah kimyasala donmez tek korkum bu daha oncede boyle sevindigim pozitifler hep kursagimda kaldi

Elhamdülillah 🤲🧿 Allah'ım esirgesin korusun kollasin. 🤲 Korkutmus seni biraz miniğin ama elhamdülillah sevinç haberi olmuş elhamdülillah🧿 🤲❣️ bende evde takılıyorum tüp bebek merkezine gidiş geliş harici dün ilk defa dışarı çıktım. Kalp sesini duyana kadar dışarı çıkmak yok diyor ailem sagolsunlar ama bunaldım evde günlerdir. 😵‍💫😊 Allah'ım bana sana ve isteyen dünyadaki herkese sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatları kolaylıkla nasip etsin 🤲 💐
Amin cümlemiziinkini Allahım korusun 🙏🏻
valla iyi edersin. Ben unutup normal hayatıma geri dönünce kanamam oldu. Dolaplara üst raflara flan uzandım ama dalgınlıkla oldu hepsi 🤷🏼‍♀️ bilsem böyle olacağını hiç yapmazdım ama oldu işte. Şimdi sadece wc ye kalkıyorum 10 gün yatcaksın dedi doktor

Hayir 1 tane 5.gun embriyosu ustelik 2bb kalitesi ama bilemedim glue islemi de yapmislardi insallah kimyasala donmez tek korkum bu daha oncede boyle sevindigim pozitifler hep kursagimda kaldi
Dönmez inşallah sen içini ferah tut. Valla biz ( bu yola çıkmış tüm kız kardeşlerim) gayret ediyoruz işte herseye ilacına iğnesine yatmasına kalkmasına gerisi rabbimin izniyle olcak. Vesvese yapma kendi kendine 🙏🏻💐
Güzel günler yakın 🧿🧿😍

Dönmez inşallah sen içini ferah tut. Valla biz ( bu yola çıkmış tüm kız kardeşlerim) gayret ediyoruz işte herseye ilacına iğnesine yatmasına kalkmasına gerisi rabbimin izniyle olcak. Vesvese yapma kendi kendine 🙏🏻💐
Güzel günler yakın 🧿🧿😍
Oyle iyi geldi ki soyledikleriniz alah hepimizin icine ferahlik versin emeklerimiz bosa cikmasin insallah🥹🥹🙏🏻

Canaann34 Canaann34
@NurGunAydin
K kokkosh
Gulumse90 Gulumse90 selam kızlar

Gebelikleriniz nasıl gidiyor? Bebişleri keseleri gördünüz mü ? Neler yapıyorsunuz merak ettim 😊 baktım topicte yazınızı göremedim 💐
Teşekkür ederim iyiyim çok şükür keseleri gördüm çift🤭 kalp atışları kaldı hayırlısıyla onlarıda görürüz inşallah siz nasılsınız nasıl gidiyor 🌸

Amin cümlemiziinkini Allahım korusun 🙏🏻
valla iyi edersin. Ben unutup normal hayatıma geri dönünce kanamam oldu. Dolaplara üst raflara flan uzandım ama dalgınlıkla oldu hepsi 🤷🏼‍♀️ bilsem böyle olacağını hiç yapmazdım ama oldu işte. Şimdi sadece wc ye kalkıyorum 10 gün yatcaksın dedi doktor
Benim doktorum sakin bir gebelik dönemi gecirmelisin dedi. Kronik hastalıklarımdan dolayı son yıllarda gittiğim birkaç doktor gebe kalsan bile şunu şunu yaşama olasiligin yüksek dedi durdu. Ama tüp bebek doktrum stres yaşarsan eğer iş yerinde mümkün olduğunca raporla izinle geçir, hayatını sakin yaşa beslenmene şekerine tansiyonuna dikkat et ben sorun yaşayacağını sanmıyorum dedi dünyalar benim oldu. Umutvari şeyler duymaya ne çok ihtiyacım vardı. 🥹 Bu benim görüşüm kabul etmeliyiz ki biz normal gebe değiliz daha hassas davranmalıyız. İnşallah 10 gün sonra tamamen toparlamis olursun ve bir daha asla kaybetme korkusu yaşamazsın 🤲💐

Canaann34 Canaann34
@NurGunAydin
K kokkosh
Gulumse90 Gulumse90 selam kızlar

Gebelikleriniz nasıl gidiyor? Bebişleri keseleri gördünüz mü ? Neler yapıyorsunuz merak ettim 😊 baktım topicte yazınızı göremedim 💐
Selam canım
Dün kahverengi akıntı oldu, Dr normalde çarşamba gel demişti ama akıntıyı duyunca çağırdı ve gittik. Kese görüldü kalp atışı duyuldu, şükür şimdilik hersey yolunda 🧿🧿🧿. Sende durumlar nasıl?

Çok şükür nasip edene 🤲
Şimdi okudum 😃 şükür ki sorun yokmuş sende de, sağ Salim kucağına almayı nasip etsin Allahım. Kanama kırmızı mıydı?

X