2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

doktorum hiç istememesine ragmen ben 2 transferimde de evde yattım dinlendım kendımı yormadan evde takıldım sonuc ikisi de kimyasal oldu.. yarın 3. transferimi olacagım ve evde yatmayı düşünmüyorum.. dikkatli bi şekilde normal yaşantıma devam edecegım.. evde yatmak psikolojik olarakta benı cok etkiledi beklentımı yükseltti sonrası hüsran.. ama evde yatıp pozitif görenlerde var ben tamamen nasip olarak görüyorum allah ol dedıyse her türlü oluyor teslimiyeti seçiyorum

Bence de kendimizi tehlikeye atacak bir şey yapmadığımız sürece olacağı varsa oluyor. Psikolojimize ne iyi gelirse onu yapalım ben mesela iş stresinden uzak kalmak istedim rapor aldım ama işyerimde mutlu olsaydım birkaç gün sonra dönmek kafamı dağıtmak isterdim. Allah hepimize hayırlısını versin

Yatarak geçirsekte ayakta da olsak dediğiniz gibi Rabbim ol derse olur bende kendimi yormadan çok yatmadan ağır iş haricinde devam edeyim ilk hafta tutunma aşaması olduğu için her ihtimale karşı hafif işler yapayım benim doktor 12 gün boyunca evden cikmamami istedi zaten genelde de evdeyim oturuyorum umarım emeklerimizin karşılığını alırız

Y

Yok bendeki yanma değil ağrı cnm dün gece acayip siddetliydi hatta bayağı ağrı yani. Ama iste benim geçen ki transferde bu sekildi tutmadi korkuyorum o yüzden
Hayır hiç olumsuz düşünme bazen belirti olmadan da pozitif haberi alanlar da kendini strese sokma transfer sonrası kaçıncı günün

evet doktorumda aynısını söylemişti evde kalmanı istemiyorum günlük rutinine devam et ama iş yerinde canını sıkan senı üzen biri varsa veya ben istanbuldayım araç kullanıyorum trafikte cok zaman gecıyor bunlar etkiliyorsa evde kal demişti sizin test gününüze az kaldı dimi yanlış hatırlamıyorum allah emeklerimizi boşa cıkarmasın inşallah mutlu haberlerinizi de paylaşırsınız bizimle

Dqha
Hayır hiç olumsuz düşünme bazen belirti olmadan da pozitif haberi alanlar da kendini strese sokma transfer sonrası kaçıncı günün
Daha bugün ilk günüm dün oldum transferi. Sadcee 2. Transferdedw böyle oldu negatifle sonuclandi diye içim içimi yiyor. Birde benim bugün yüzümde yanma var

amiin inşallah mutlu haberlerinizi de paylaşırsınız bizimle doktorunuz neden evden cıkmayın dedi merak ettim

Yarın sabah evde test yapıcam perşembe günü kan testi günüm inşallah güzel haberi paylaşırım sizlerle çok inanıyorum bebeğim benimle

Kızlar merhaba , dün opu işlemi yapıldı 23 adet yumurta toplandı. Bugün aradılar bunlardan 18 tanesi m2 kalitesindeymiş ve 12 tanesi döllenmiş. 6 tanesinide gözetim altında tutacağız dediler. Yarın tekrar arayacaklar umarım güzel haberler alırım. Size sormak istediğim climara forte bant kullanan var mı? Dün opu dan sonra yapıştırmam ve 1 hafta sonra değiştirmem söylendi fakat bantlar çok çabuk çıkıyor dünden beri birincileri çıkartıp ikinciler yapıştırdım. Sizin de böyle mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…