2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba Ecopirin kullanıyorum
Bende coraspirin kullaniyordum o yerlesme kanamasini arttirmisti bende doktorumu aradm kipkirmizi olmustu hatta adet oldum sandim ama betaya bakildi 49,5 cikti kan sulandirilci ozelligi oldugu icin coraspirin ve ecopirin arttiriyor bi betana baktir istersen

Yaa ne çok isterim yerleşme kanamasi olsun ama benim lekelenme transferimin daha 2. Günü bitmişti akşam üzeri oldu.2.5 gün yaniYerleşme için erken diye düşündüm..Ama ne diyeyim inşallah öyledir.Test günüme daha var bekliyorum mecburen.

Evet senin cok erkenmis daha ben kac gun olduğunu bilmeyince senin ondan yazdim canim

Görünmüyor canim bakınca bide moralin bozuluyor negatif cikinca ben cok agladim kanda gittim öğrendim 16,5 cikti 2 gun sonra tekrarladm 49,5 cikti daha 2 gun once gorundu bnde onda bile silik cikti 6 agustos taze transferdi
Doğru söylüyorsun canım, kişiye göre değişiyor. Sizin bebisiniz de sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…