2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

7 ağustosta 2. Gün embriyosu transfer oldum. Bugün 11. Günüm. Yarın sabah kan testi vereceğim. Biraz önce yani akşam erken gebelik testi yaptım. Belirgin olmasa da çok hafif silik çıktı. Var mı yok mu anlayamadım. Tabi sabah idrarı olmadığı için de arada kaldım 🙄
Eki Görüntüle 3467438
Hayırlı olsun canım. Darısı kesesini görmeye❤️

Sabah ilk idrar testim ile yapınca da sonuç bu şekilde. İki saat sonra kan kontrolüm var onda nasıl çıkacak bakalım. Allahım ne olursa olsun hayırlısını sağlıklısını nasip etsin hepimiz için. Çok zor zamanlar geçirdik kimsenin kucağı boş kalmasın 🙏🏻
IMG_5504.jpeg

Sabah ilk idrar testim ile yapınca da sonuç bu şekilde. İki saat sonra kan kontrolüm var onda nasıl çıkacak bakalım. Allahım ne olursa olsun hayırlısını sağlıklısını nasip etsin hepimiz için. Çok zor zamanlar geçirdik kimsenin kucağı boş kalmasın 🙏🏻
Eki Görüntüle 3467602
Yani var benim de 5. Gün embriyosuydu 7. Gün yaptığımda böyleydi testim 30 çıkmıştı betam kan vermiştim o gün şu an 7 aylık gebeyim inşallah sizin ki de öyle olur ❤️🌸

herkese merhaba, ben ayın 12 sinde transfer oldum yani tam 1 hafta önce. Ara ara kasık ağrılarım var genelde gögüsüm ağrıyordu ama bu sabah kalktığımda gögüs ağrım gitmiş. İlaçlardan ağrıyordur herhalde ve bi belirti değildir değil mi? Hamile kalanlar sizin belirtiler sabah daha az oluyor mu?

herkese merhaba, ben ayın 12 sinde transfer oldum yani tam 1 hafta önce. Ara ara kasık ağrılarım var genelde gögüsüm ağrıyordu ama bu sabah kalktığımda gögüs ağrım gitmiş. İlaçlardan ağrıyordur herhalde ve bi belirti değildir değil mi? Hamile kalanlar sizin belirtiler sabah daha az oluyor mu?
Benim 3 gün önce göğüs ağrım geçti sivilcem çıktı az göğüs ağrısı kaldı. Transferden önce Progestan başladığımdan beri vardı . Ara sıra kasık ağrısı regl ağrısı gibi hissediyorum ben de

Benim 3 gün önce göğüs ağrım geçti sivilcem çıktı az göğüs ağrısı kaldı. Transferden önce Progestan başladığımdan beri vardı . Ara sıra kasık ağrısı regl ağrısı gibi hissediyorum ben de
Evet bende de progestanla birlikte göğüs ağrısı sızlaması başladı ama regl ağrısı gibi kasıklarımda var hatta arada fitilin fazlası akıyor herhalde onu hissedince bazen korkuyla kan mı geldi diyorum adet oldum sanıyorum 🥹

Normal canım. İlaçlardan dolayı oluyor. Gerçek gebelik belirtileri başlayınca bunlarla aynı olmadığını anlarsın. Bence belirtilerden çok annelik hissi oluyor. Evladım benimle diyorsun. O kadar güçlü oluyor ki bu his. Kalbinde şüphe olmuyor
Biz sürekli konuşuyoruz belki komik gelecek ama karnımı sevip duruyoruz bişeyler anlatıyoruz kalpten inanıyoruz bizimle olduğuna inşallah pozitif görürüz 🥹🥹

Bol bol yat dinlen. İlaçlarını aksatma. Benimde kanamam olmuştu. Doktor yatma mı söyledi ve proluton iğne verdi. Çok şükür bebişim benimleymiş . Darıs

Bol bol yat dinlen. İlaçlarını aksatma. Benimde kanamam olmuştu. Doktor yatma mı söyledi ve proluton iğne verdi. Çok şükür bebişim benimleymiş . Darısı başına canım
Çok teşekkür ediyorum amin inşallah 🍀🙏❤️Siz de sağlıkla kavuşun inşallah 🙏🌹

Kızlar transfer öncesi kan değerleriniz nasılsidı? Sanırım benimkinde sıkıntı varmış. Şimdi tekrar muayene oldum. Kan verdim. Kan değerim normale dönerse transfer olacağım yoksa iptal edilecek

X