2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ağır şeyler kaldırmak dışında tüm işimi kendim yapıyorum. Doktorum da öyle söyledi zaten, bu iyi bir şey mi tabi bilemiyorum bende hala sonuç bekliyorum pazartesi günü kan vereceğim
Merhaba acaba kan testinden önce kendiniz test yapmayı düşünüyor musunuz? Fikir olması açısından soruyorum ben git gel yaşıyorum da

Selda hanım uzun zamandır bu grupta ve herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Kimseyi tersledigine şahit olmadım. Siz yanlış anlayıp fevri cevap vermiş olabilir misiniz? Hepimiz aynı yolda yürüyoruz ve bu grupta defalarca zaten bu sorunun cevabı farklı farklı kişilerce verildi. Doktorun belirttiği test zamanından önce test yapmak doğru değil. Sonrasında hayal kırıklıkları pişmanlıklar olabiliyor insanlar ilaçları kullanmak istemeyebiliyor. Ama kişinin kendi tercihi. Umarım buradaki herkesin yüzü güler.
Bu göreceli bir durum kime göre neye göre size göre öyledir tabiki bu sizin fikriniz. Benim tek tek eski mesajlara gidip cevap arama gibi vaktim yok kendimle ilgili olan durumu sordum yaşamış ve sonuç almış yada almamış olan arkadaşlarım cevap verdiler bende teşekkürümü edip konuyu kapattım,siz de kendinizi yormuşsunuz ama teşekkürler.

Merhaba teşekkür ederim 3. Embriyosu 4bc
Benim de 5 tane 5. Gün embriyosu 4bc kalitede embriyolarım var dondurulmuş 5. Gün 4 bb kalitede transferim negatif olmuştu bir dahaki transferde 4 bc kalitede embriyom transfer edilecek kuşkuluydum hep sizi pozitif görünce içim daha da rahatladı

Benim de 5 tane 5. Gün embriyosu 4bc kalitede embriyolarım var dondurulmuş 5. Gün 4 bb kalitede transferim negatif olmuştu bir dahaki transferde 4 bc kalitede embriyom transfer edilecek kuşkuluydum hep sizi pozitif görünce içim daha da rahatladı
İnşallah hakkınızda hayırlısı olur emeklerinizin karşılığını alırısınız kendinizi pozitif tutun hep negatif düşünmeyin yaş kaçtı bu arada bende pcos var

5 Ağustos opu 7 Ağustos transfer oldum . İki gündür alt karnımda sürekli bir ağrı batma oluyor. Test günüm pazartesi. Öncesinde test yapmayı düşünmüyorum. Yoruldum 😞

5 Ağustos opu 7 Ağustos transfer oldum . İki gündür alt karnımda sürekli bir ağrı batma oluyor. Test günüm pazartesi. Öncesinde test yapmayı düşünmüyorum. Yoruldum 😞
Ben de 12 Ağustos transfer oldum bu sabaha kadar test yapma fikrim yoktu ama bir yandan da merak etmeye başladım 🥹 10 gün sonra değil mi test günü yani sizin yarın olmuyor mu

Ben de 12 Ağustos transfer oldum bu sabaha kadar test yapma fikrim yoktu ama bir yandan da merak etmeye başladım 🥹 10 gün sonra değil mi test günü yani sizin yarın olmuyor mu
12 gün demişti doktorum. Pazartesi yani. Benim 6-7 cm çikolata kistlerim var. 4 hücreli 2. Gün embriyosu transfer edildi. Opudan hemen sonra transfer olunca fiziksel olarak çok yoruldum. Bakalım hayırlısı eğer nasipse olur

12 gün demişti doktorum. Pazartesi yani. Benim 6-7 cm çikolata kistlerim var. 4 hücreli 2. Gün embriyosu transfer edildi. Opudan hemen sonra transfer olunca fiziksel olarak çok yoruldum. Bakalım hayırlısı eğer nasipse olur
Benim ki 10 gün sonra ve 12 sonra iki test dedi ama senin 2.gün olduğu için olabilir doğru. Taze transfere iyi yönden bak ama iki aydır benimki donduruldu o zaman çok uzun geliyor 🫠

X