2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

6 ağustosta vuruldum evet
Sizi üzmek istemem tabi aynı zamanda çatlatma iğnesi hcg yi ne kadar yükseltir bilmiyorum ama ortalama olarak 12 günde falan çatlatma iğnesinin etkisi geçiyor. Yani idrar testlerinde çift çizgi gösteriyor. Ama kan değerini ne kadar yükseltir bilmiyorum. Tabi bu hcg değeri hem çatlatma iğnesi hem de bebek tutunduğu içinde böyle yükselmiş olabilir. Bu iş gerçekten çok muallak bir iş. O yüzden doktorunuzun size söylediği tarihten önce kan testi dahil yaptırmamanızı tavsiye ederim. Yani belirti diye görünen göğüs hassayiti kasık ve bel ağrıları, hem adet dönemlerimizde de oluyor, e bebek tutundu diye de olabilir. Aynı zamanda kullandığımız hormonların yan etkilerinde de var😂 3 hikmetten biri 😂 o yüzden doktorun söylediği tarihten önce yapmanız sizi daha çok strese sokacaktır. Tabi tercih sizin hakkınızda hayırlısı olsun.

erken olduğunu ve negatif çıkabileceği ihtimalini bilerek yaparsam üzülmem herhalde ama böyle de çok merak ediyorum peki sizin herhangi bir yerleşme kanaması vs oldu mu
Negatif çıksa bile doktorun ilaçlarını bırakmana izim vermeyecek. Son güne kadar negatif olduğunu bile bile iğnelerinizi yapabilecek misiniz?

Hayırlısı olsun amin inşallah pozitif sonuç görürsünuz tüm bekleyen herkes inşallah 🙏 Ben de biliyorum ki yarından sonra heyecanla bekleyecegim🙂 Transfer uyanık mi yapılıyor canınız yandı mı
Canınız yanmıyor birkaç dakika sürüyor. Uyanık oluyorsunuz ekrandan takip edebiliyorsunuzda.😊

Sizi üzmek istemem tabi aynı zamanda çatlatma iğnesi hcg yi ne kadar yükseltir bilmiyorum ama ortalama olarak 12 günde falan çatlatma iğnesinin etkisi geçiyor. Yani idrar testlerinde çift çizgi gösteriyor. Ama kan değerini ne kadar yükseltir bilmiyorum. Tabi bu hcg değeri hem çatlatma iğnesi hem de bebek tutunduğu içinde böyle yükselmiş olabilir. Bu iş gerçekten çok muallak bir iş. O yüzden doktorunuzun size söylediği tarihten önce kan testi dahil yaptırmamanızı tavsiye ederim. Yani belirti diye görünen göğüs hassayiti kasık ve bel ağrıları, hem adet dönemlerimizde de oluyor, e bebek tutundu diye de olabilir. Aynı zamanda kullandığımız hormonların yan etkilerinde de var😂 3 hikmetten biri 😂 o yüzden doktorun söylediği tarihten önce yapmanız sizi daha çok strese sokacaktır. Tabi tercih sizin hakkınızda hayırlısı olsun.
Hepimizi için hayırlısı olsun inşallah bakalım …Hep son günü beklemeyi düşünüyorum ama asla dayanamıyorum..Bu üçüncü transferim benim ilki tutmuştu onda da 7. Gün baktırmış kanda 126 değerini görmüştüm ama 14. Haftada kaybettim bebeğimi 😢2. Tutmadı bu sefer olur inşallah🙏🙏🙏

Hepimizi için hayırlısı olsun inşallah bakalım …Hep son günü beklemeyi düşünüyorum ama asla dayanamıyorum..Bu üçüncü transferim benim ilki tutmuştu onda da 7. Gün baktırmış kanda 126 değerini görmüştüm ama 14. Haftada kaybettim bebeğimi 😢2. Tutmadı bu sefer olur inşallah🙏🙏🙏
İnşallah tutunmuştur. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Lütfen yapmayın başka test strese sokmayın kendinizi akışına bırakın😊 oda rahat rahat tutunsun

İlk 3 gün hep yattım sonra yavaştan ev işleri yaptım ufak tefek ama 5 litre su bile kaldırmadım sakın ağır kaldırma bol bol su iç sağlıklı beslen bu kadar darısı başına inşallah 🫶
Bende üç gündür yatıyorum ama aralarda kalkıp dolaşıyorum evde bişeyler alıyorum falan yemek için ama kaldır indir yapmıyorum işten de rapor aldım test gününe kadar gitmicem

X