2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sizin diyetınıze nereden ulasabılırız yanı daha doğrusu bir destek aldığınız kişi var mı ?ona nasıl ulasabılırız bizde sebepsız infertilite .8yumurtadan 4üdöllendi .1i 5.güne cıktı

Sizin diyetınıze nereden ulasabılırız yanı daha doğrusu bir destek aldığınız kişi var mı ?ona nasıl ulasabılırız bizde sebepsız infertilite .8yumurtadan 4üdöllendi .1i 5.güne cıktı
Benim yengem diyetisyen biz onunla beraber yürüttük süreci görüşmek isterseniz online diyet için instagram üzerinden ulaşabilirsiniz (Bahriye ELDEMİR GÜNAY). Herhangi bir diyetisyenle de devam edebilirsiniz sadece diyetisyeninizin fonksiyonel tıp ile ilgilenmesine dikkat edin bunun üzerine bir diyet programı hazırlasın size. İnstagramda sadece benim uyguladığım diyet ile hamile kalan okadar çok kişi var ki. bu alana girince bilinçleniyorsunuz. ve ben bu sürece başlarken doktoruma da danıştım ben gluten, şeker, laktoz ve baklagil içeren hiç bir şey tüketmeyeceğim sorun olur mu diye. tam tersine bizde bu süreçte bunları tüketmemenizi istiyoruz demişti.

Kızlar ne olur bana dua edin geçen ay transfer ertelenmişti yarın kontrolüm var herşey yolundaysa transfer günü verecek doktorum Allahım herşey güzel oldu amin
İlk ay benimde öyle oldu rahmim yeterince kalınlaşmadığı için ertelemek zorunda kaldı doktor. İkinci ayımda ise ilaç dozunu arttırarak başladık. Bugün de transferimi yaptık.

Kurubaklagiller lektin içerdiği için bağırsaklarda şişmeye neden oluyormuş ben bu yüzden tüketmemiştim. Benim şişlik problemim de vardı belki benden bu nedenle çıkarmış olabilir. Amin Allah razı olsun en kısa zamanda size ve isteyen herkese nasip olsun inşallah

Evet gerçekten öyle test gününe kadar bir daha elimi sürmem testlere cok teşekkür ederim

Evet çok teşekkür ederim şimdi sordum bir fonsıyonel dıyetısyenle görüşecegım sizinki dedıgınız kişiye de bakacağım çok sağolun

İlk ay benimde öyle oldu rahmim yeterince kalınlaşmadığı için ertelemek zorunda kaldı doktor. İkinci ayımda ise ilaç dozunu arttırarak başladık. Bugün de transferimi yaptık.
Dualarını eksik etme cnm bende yarın kontrole gideceğim bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız canım bana da dua et

Bende sadece öyle biliyordum ancak bir fonksiyonel tıp dıyetısyenıyle görüştüm ve 3ay yumurta kalıtesıni arttırmak için süre geçmeli dedi.bende dıyetısyenle devam etmeyi düşünüyorum .insallah sizde pozıtıf sonuca ulasmıssınızdır co enzım için ne marka kullandınız bende almayı düşünüyorum

Cevabınız için çok teşekkür ederim aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…