2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Testlere cok güvenim yok yaşadığım bir olaydan dolayı fakat burda yapıp cift çizgiyi görenler olunca acaba mi diye düşünmekten kendimi alamıyorum
Arkadaşım biz seninle aynı zaman test yapacağız daha beklememiz gerek. Birazcık sabır kuzum. Tadını çıkar yaşadıklarının o test nasılsa günü geldiğinde yapılacak. Sevdiğin şeylere ağırlık ver bu aralar. Hadi öptüm 😘 😍😊

Merhaba kızlar. Biz de 2 yıldır evliyiz ve sperm hareketliliğinin düşük olması sebebiyle doğal yolla gebelik elde edemedik. İki başarısız aşılamadan sonra tedaviye başladık ve yumurtalarım toplanıp donduruldu. İlk adetten sonraki kontrolümde OPU sonrası yumurtalıklarımda kalıntılar olduğunu gördük. Doktor onların temizlenmesi için Dienelle ve Coraspin verdi. İkinci adetimle birlikte transfer hazırlıklarına başlayacağız inşallah. Dün itibariyle 21 adet Dienelle (doğum kontrol hapı) bitti. Daha önce bu hapı kullanan oldu mu? Bıraktıktan kaç gün sonra adet görürüm?
Ben kullandım ama şöyle adetimin ikinci günü Lucrin iğne vurulup adetim kesildi aynı gün bu hapa başladım bittikten iki gün sonra adet oldum

Arkadaşım biz seninle aynı zaman test yapacağız daha beklememiz gerek. Birazcık sabır kuzum. Tadını çıkar yaşadıklarının o test nasılsa günü geldiğinde yapılacak. Sevdiğin şeylere ağırlık ver bu aralar. Hadi öptüm 😘 😍😊
yaaa çok teşekkür ederim 😊 ben kendimce saçma bir tribe girdim ama bıraktım bir dahada yapmam zehir oldu günüm düşünmekten bir daha da yapmam 😊

Evet çok teşekkür ederim şimdi sordum bir fonsıyonel dıyetısyenle görüşecegım sizinki dedıgınız kişiye de bakacağım çok sağolun 🌸
Bu arada siyah dolgunuz varsa mutlaka çıkarttırın. Siyah dolgu cıva içerdiği için vücuda cıva salmaya devam edermiş. Cıva ağır metal olduğu için yumurtalıkları yumurta kalitesini doğrudan etkilemekteymiş. Ne demek :)) ben bu sayede sürecimin iyi gittiğine inanıyorum. İnşallah sizin için de her şey çok güzel olur en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.

Kızlar merhaba doktorumla görüştüm bugün Eylül adetimde başlayacağız tekrar, vitaminlere devam etmemi söyledi dr, inşallah bu sefer embriyolarım gelişir , ben gluten şeker tatlı hamur işi ve pirinç bulgur türlerini tüketmemeye özen göstereceğim , siz ne önerirsiniz ? Bir de bu incir havuç kürünü yapayım diyorum 😟faydası olur mu kalitesine ve gelişimine

Merhabalar ben de aranıza yeni geldim, 7 ağustosta transferim oldu 39 yaşındayım tek embriyo 5. Gün benimki. İlk günden beri bel ağrım ve sırt ağrım var. Ama çok heyecanlı ve bir o kadar da korkuyorum kan testi günüme kadar test yapmak korkutuyor beni. Kan testim 19 unda

Cok sevindim canım saglikla kucagina al insallah benimde cuma günü test gunu
Amin canım. Allah'ım buradaki herkese dünyadaki herkese bana da sana da canım sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlari kolaylıkla nasip etsin 🤲 💐 cuma günü inşallah müjdeli haber vermen nasip olsun canım. Allah'ım rast getirsin 💐 🤲

Merhabalar ben de aranıza yeni geldim, 7 ağustosta transferim oldu 39 yaşındayım tek embriyo 5. Gün benimki. İlk günden beri bel ağrım ve sırt ağrım var. Ama çok heyecanlı ve bir o kadar da korkuyorum kan testi günüme kadar test yapmak korkutuyor beni. Kan testim 19 unda
Rabbim kucağına aldığın günleri de göstersin canım benim

Kuzum benim bildiğim çiğ kabak çekirdeği iyi geliyor ama başka bişeyler önerenle çok oluyor burada
Çok teşekkür ederim 🥰 Evet onu çok duydum bir de badem yiyorum, avakado da.iyiymiş fakat aram pek iyi değil:KK43: bol su içiyorum , yeşillik akşam da meyve yiyorum. Normal çayın bir zararı var mıdır acaba ben içiyorum

X