2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Dediğin gibi oldu canım. Çok teşekkür ederim 🥹 elhamdülillah Allah'ım isteyen herkese sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin 💐🤲 339 çıktı elhamdülillah canım. Seneler sonra elhamdülillah 🤲💐💐😊
Ayyy çok tebrik ederim Allah kucağımızda göstersin inşallah sağsalim sağlıklı 🤲🤲
Yazmışsın aslında da heyecandan diğer sayfaları okumadan sormuş bulundum değerini 😁 kusura bakma 💐💐💐

Ayyy çok tebrik ederim Allah kucağımızda göstersin inşallah sağsalim sağlıklı 🤲🤲
Yazmışsın aslında da heyecandan diğer sayfaları okumadan sormuş bulundum değerini 😁 kusura bakma 💐💐💐
Yaaa desteğin için çok teşekkür ederim.💐💐💐😊 Aminnn seneler sonra elhamdülillah. Allah'ım isteyen dileyen herkese bizlere de sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin. Tam zamanında sağlıkla büyüyeceği zamanda mutlulukla gelsinler aminnn 🤲💐

Öncelikle allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin 🙏🏻 Belirtin varmıydı yokmuydu varsa nelerdi ☺️
Aminnn teşekkür ederim 🤲💐 ben hiç belirti aramadım çünkü ilaçlar çok yanıltıcı olabiliyor ama elektrik akımı gibi birşey oluyor onu gruptan sormuştum bu bir belirti mi tam bilmemekle beraber bir arkadasim belirti olabileceğini söylemişti. 💐

Dur yavrum ben 1 ay sonra 36 yum 😂
Ay ne bileyim, sorun zaten yumurta kalitesizliği. E aylar geçip yaşım arttıkça yumurtalarım daha kalitesizleşecek diye panik aldı. Kalitesiz diye olmuyor, olmadıkça kalitesizleşiyor. Kısır döngü. Kısır kelimesine de kılım artık :KK70:

X